Bytomska policja zatrzymała pedofila. Mężczyzna chciał wykorzystać 13-latkę

Mieszkaniec Piekar Śląskich umówił się z 13-letnią dziewczynką na bytomskim dworcu. Wcześniej składał jej propozycje seksualne. Na szczęście pedofil został zdemaskowany i aresztowany.

Policja otrzymała niepokojące zgłoszenie od internautów w sobotę popołudniu. Na jednym z chatów mężczyzna miał składać 13-letniej dziewczynce propozycje seksualne. Człowiek ten wiedział, że jego rozmówczyni jest jeszcze dzieckiem, a mimo to zaproponował jej spotkanie.

Reklama

13-latka miała się z nim spotkać na bytomskim dworcu autobusowym. Wcześniej pedofil opisał, jak będzie ubrany. Dzięki temu policja dobrze wiedziała, kogo szukać, co pomogło przygotować zasadzkę.

Rzeczywiście, w pewnym momencie na dworcu pojawił się mężczyzna ubrany tak, jak zapowiadał. Wtedy został zatrzymany przez policjantów. Okazało się, że pedofilem jest 38-letni mieszkaniec Piekar Śląskich.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Postawiono mu już zarzut i objęto go dozorem policyjnym. Za składanie propozycji seksualnych nieletniej grozi mu do dwóch lat więzienia. Ta historia powinna być przestrogą dla rodziców, by kontrolowali, co ich dzieci robią i z kim się kontaktują przez internet.

Reklama