Obserwuj nas

Facebook Instagram Twitter YouTube

Reklama

Fotograf Bytom


Stoi koleś i gada, a wszyscy się chichrają

Stand Up w Stanach jest ogromnie popularny. Uprawiający go komicy są pierwszoligowymi gwiazdami, które co rusz występują na wielkim ekranie, a na swoich występach zapełniają wielkie hale. Za sprawą Mariusza Kałamagi Bytom jest jednym z miejsc, gdzie można zobaczyć najlepszych polskich standuperów.
 

Halloweenowe maratony filmowe. W bytomskich kinach będzie straszyć!

Z okazji Halloween fani filmów z dreszczykiem będą mogli wybrać się na dwa maratony. Na chwile grozy zapraszają BCKino oraz Cinema City. Jaki repertuar przygotowano?
 

Malarz z Bytomia oczarował Amerykanów. Teraz potrzebuje każdego grosza

Malarstwa nauczył się sam. Dziś specjalizuje się portretach, którym daleko do klasycznych. Michał Rejner z Szombierek stoi przed szansą, aby o jego dziełach usłyszał cały świat. Potrzebuje jednak 8,5 tys. złotych i wciąż brakuje mu ponad połowy.
 

Biblioteka wymieni się książkami

W najbliższą sobotę będziecie mieć okazję wynieść książki z biblioteki... i ich nie zwrócić! Oczywiście o tyle, o ile przyniesiecie własne pozycje na wymianę, w myśl zasady: „Ile przynosisz, tyle wynosisz”.
 

Zlot nowoczesnych pociągów na bytomskim dworcu

W zabytkowej hali peronowej bytomskiego dworca odbędzie się Piknik Kolejowy. Każdy będzie mógł zobaczyć nowoczesny tabor pasażerski, a także pojazdy techniczne. Na dworcu pojawi się również najnowszy nabytek Kolei Śląskich - Elf 2 wyprodukowany przez bydgoską Pesę.