Obserwuj nas

Facebook Instagram Twitter YouTube

Reklama

Fotograf Bytom


Trzy nagrody dla artystów Opery Śląskiej

Gala XII Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury była wyjątkowa dla artystów znanych z Opery Śląskiej. Trzy nagrody trafiły właśnie do przedstawicieli bytomskiej placówki.
 

Utalentowana bytomianka odwiedzi Galerię na Poziomie

W trakcie Światowego Zjazdu Bytomian (21-23 września) w Agorze Bytom będzie można spotkać się z niezwykle utalentowaną bytomianką. Ewa Zielińska, autorka magicznych zdjęć ukazujących Bytom z nieoczywistej perspektywy, opowie w sobotni wieczór o ulubionych miejscach i pasji do fotografii.
 

Karb: w sobotę odbędzie się festyn. Nadzieja świętuje 10-lecie

Klub piłkarski Nadzieja Bytom w tym roku świętuje 10-lecie istnienia. Z tej okazji w sobotę 8 września zaprasza wszystkich na festyn, który odbędzie się na stadionie w Karbiu przy ulicy Worpie 18.
 

Piętnasty raz zabytkowe pojazdy przyjadą do Bytomia

Starsi będą mogli powspominać dawne czasy, a dzieci i młodzież na własne oczy zobaczą auta, które przed laty rządziły na polskich drogach. Przed nami XV Parada Pojazdów Zabytkowych.
 

Najlepszy śląski design w Bytomiu

W muzeum nie muszą być prezentowane wyłącznie wiekowe eksponaty. To także przestrzeń dla nowoczesnych, innowacyjnych przedmiotów, które będą tworzyć historię. W Muzeum Górnośląskim rozpoczyna się pierwsza po prezentacji w Cieszynie wystawa pokonkursowa "Śląska Rzecz 2017".