Obserwuj nas

Facebook Instagram Twitter YouTube

Reklama


Chór Opery Śląskiej zaśpiewał hymn w sercu Paryża

Artyści Opery Śląskiej przebywali w stolicy Francji, gdzie wystąpili w spektaklu z okazji 100-lecia od zakończenia I wojny światowej. Nie zapomnieli także o uczczeniu okrągłej rocznicy odzyskania niepodległości.
 

Metal Doctrine Festival odwołany. KAT nie wystąpi w Bytomiu

Do samego końca trwała walka o to, by Metal Doctrine Festival odbył się w Bytomiu. Organizatorzy jednak nie byli w stanie w krótkim czasie przenieść imprezy, która pierwotnie była zaplanowana w Piekarach Śląskich.
 

Trzy nagrody dla artystów Opery Śląskiej

Gala XII Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury była wyjątkowa dla artystów znanych z Opery Śląskiej. Trzy nagrody trafiły właśnie do przedstawicieli bytomskiej placówki.
 

Biblioteka w... centrum handlowym

Atrium Plejada to już nie tylko miejsce zakupów, spotkań i rozrywki. Teraz to także miejsce pełne kultury - w nowoczesnej odsłonie. W bytomskim centrum handlowym uruchomiona została właśnie Biblioteka Multimedialna z bogatym zbiorem e-booków.
 

Utalentowana bytomianka odwiedzi Galerię na Poziomie

W trakcie Światowego Zjazdu Bytomian (21-23 września) w Agorze Bytom będzie można spotkać się z niezwykle utalentowaną bytomianką. Ewa Zielińska, autorka magicznych zdjęć ukazujących Bytom z nieoczywistej perspektywy, opowie w sobotni wieczór o ulubionych miejscach i pasji do fotografii.