Festiwal Baniek Mydlanych zawita do Bytomia


Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych łączy pokolenia – co roku w czasie wakacji w całej Polsce bawią się na nim dzieci, rodzice i dziadkowie. Atrium Plejada będzie kolejnym przystankiem na mapie trzeciej edycji tego letniego wydarzenia. 8 lipca mieszkańcy Bytomia i okolic mogą liczyć na dużo pozytywnej energii, rodzinne gry, konkursy i zabawy.

Grupa Atrium, laureat konkursu „Optymistyczne Miejsce Roku 2016”, wspiera pozytywne wydarzenia rodzinne o profilu tzw. edutainment, tj. łączące naukę i rozrywkę. Takim właśnie jest Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych, który znalazł się w kalendarzu wakacyjnych wydarzeń aż ośmiu centrów Atrium. Festiwalowi towarzyszy pozytywna atmosfera, prowadzone animacje i konkursy są pełne lekkości, koloru, fantazji i wyzwalają kreatywność, zaś głównym atutem zabawy jest rodzinna, międzypokoleniowa integracja.

8 lipca Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych zagości w Atrium Plejada. Organizatorzy wydarzenia zapewnią uczestnikom kompletne zestawy niezbędne do wspólnej zabawy – płyn do ogromnych baniek oraz akcesoria do ich puszczania. Podczas eventu zaplanowano m.in. bańkową Familiadę oraz konkurs na największą bańkę mydlaną. Nie zabraknie także wspólnych zajęć z Zumby, bańkowych kręgli, animacji i konkursów z nagrodami. Całe wydarzenie odbędzie się na parkingu przed Centrum Hanldowym Atrium Plejada w godzinach 13.00-17.00.

W tegorocznym Ogólnopolskim Festiwalu Baniek Mydlanych udział wzięli już goście Atrium Koszalin, Atrium Biała i Atrium Mosty. Kolejnymi miastami będą:

- Toruń, Atrium Copernicus – 15 lipca
- Piła, Atrium Kasztanowa – 22 lipca
- Warszawa, Atrium Targówek – 29 lipca
- Lublin, Atrium Felicity – 5 sierpnia
- Szczecin, Atrium Molo – 2 września

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na profilu Facebook Ogólnopolskiego Festiwalu Baniek Mydlanych oraz poszczególnych centrów Atrium biorących udział w wydarzeniu.

fot. Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych

Discuss this article in the forums (1 replies).

wigru Avatar
wigru odpowiedział w temacie: #172927 2017/07/06 09:58
Festiwal baniek mydlanych...
Zlot food trucków...

Przecież to osiągnięcie dna. Czy w Bytomiu się nic nie dzieje bardziej poważnego?