Bytomianie sparodiowali przebój "Katchi"

Bytomski kabaret Amelijush po wielkim sukcesie parodii piosenki "Despacito" zabrał się za kolejny przebój. Tym razem komicy przerobili przebój francuskiego duetu Ofenbach i Nicka Waterhouse'a "Katchi". Zobaczcie jak im to wyszło!

Parodię "Despacito" autorstwa bytomskiego kabaretu wyświetlono na YouTube już ponad 280 tysięcy razy. Nowa przeróbka na razie ma tylko 4 200 wyświetleń, ale opublikowano ją zaledwie kilka dni temu. Czy parodia "Katchi" powtórzy sukces poprzedniego utworu? Zobaczymy. Amelijush podszedł do sprawy bardziej profesjonalnie i tym razem do nakręcenia teledysku użyto znacznie lepszego sprzętu i bardziej postarano się przy montażu.

Reklama

Utwór "Katchi" w 2016 roku nagrał Nick Waterhouse, amerykański muzyk tworzący w gatunku rhythm & blues. Choć ma na karku dopiero 31 lat, to jego kompozycje do złudzenia przypominają piosenki zdobywające szczyty list przebojów w latach 50 XX wieku. Przed rokiem Waterhouse razem z francuskim duetem dj-skim Ofenbach stworzył klubową wersję swojego utworu. "Katchi" w nowej aranżacji podbił serca słuchaczy stacji radiowych i stał się jednym z przebojów, które cieszyły się wielką popularnością w internecie - dotąd piosenkę na YouTube odtworzono już 52 miliony razy.

Zobacz też:
Discuss this article in the forums (2 replies).

MephiR Avatar
MephiR odpowiedział w temacie: #176353 2018/01/04 22:55
Angel, co ty za herezję uprawiasz? Zaraz Passphrase Cię upomni, że się uwziąłeś na Bartylę, bo wszystkie miejskie instytucje za jego kadencji są idealnie zarządzane i każdy, kto uważa inaczej powinien zostać publicznie schłostany.
angel Avatar
angel odpowiedział w temacie: #176339 2018/01/04 14:20
Normalnie szok!
Bardzo ważna wiadomość z dziedziny bytomskiej kultury.
Szkoda, że Bytomski zajmuje i promuje takie pierdoły a nie zajmie się np. problemami finansowymi Miejskiej Biblioteki gdzie toczy się walka pomiędzy związkami zawodowymi a dyrektorem o godziny otwarcia biblioteki. O słabo zabezpieczonym systemie informatycznym (wycieki danych) o braku pieniędzy na porządny serwis serwerów - ciągłe awarie systemu OPAC, o nowo powstałych sztucznie związkach zawodowych w bibliotece które mają służyć dyrektorowi.

Reklama