Koncert wokalnych gwiazd [PATRONAT]

Kasia Moś, Kasia Grzesiek, Marta Król, Ewa Uryga i Mariola Konieczna staną razem na scenie Opery Śląskiej. Bytomskim wokalistkom będzie towarzyszyć znana dziennikarka radiowa i telewizyjna, Anna Popek, która poprowadzi galę Bytomianki i Bytomianina Roku.

Wspomniana piątka kobiet to grono najlepszych wokalistek w Bytomiu. Każda z nich posiada wspaniały głos i ciężko zapracowała sobie na uznanie. Kasia Moś w ubiegłym roku reprezentowała Polskę na Eurowizji, Kasia Grzesiek dotarła do finału programu "Must be the music", Marta Król współpracowała m.in. z Michałem Urbaniakiem, Bogdanem Hołownią i Kubą Badachem, Ewa Uryga została okrzyknięta przez magazyny "Jazz Forum" i "Twój Blues" mianem jednej z najlepszych wokalistek jazzowych i soulowych, natomiast poezja śpiewana w wykonaniu Marioli Koniecznej jest dobrze znana m.in. słuchaczom radiowej Trójki.

Reklama

To piękne i utalentowane grono spotka się już w piątek, 6 kwietnia o 19:00 na scenie Opery Śląskiej na wspólnym koncercie z zespołem Pawła Tomaszewskiego. Publiczność usłyszy piosenki z różnych gatunków (gospel, hip-hop, jazz, pop), a na koniec wszystkie wokalistki zaśpiewają razem. Koncert zorganizowany przez Ligę Kobiet Nieobojętnych poprowadzi Anna Popek, dziennikarka Telewizji Polskiej, szefowa PAP Life, pochodząca z naszego miasta.

Występ wokalistek uświetni Galę Bytomianki i Bytomianina Roku. LKN nadaje te tytuły od wielu lat. W tym roku prezeska stowarzyszenia Anna Kowolik wręczy statuetki Annie Lenkiewicz, policjantce z bytomskiej komendy oraz Adrianowi Lipińskiemu, dyrektorowi Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu Rozbark.

Bilety na galę można nabyć w kasach Opery Śląskiej oraz na stronie internetowej teatru, gdzie samemu można wybrać sobie miejsce. Ceny biletów zaczynają się już od 15 złotych.

Reklama
Discuss this article in the forums (4 replies).

georg11 Avatar
georg11 odpowiedział w temacie: #178275 2018/04/05 22:47
Klasa sama w sobie jest tylko Ewa Uryga.Marta Król zaczyna sie wspinac po drabinie sukcesu.Kasia Moś ma zadatki ale na razie mało co z nich wynika.Reszta to jedna wielka niewiadoma.
myszaty Avatar
myszaty odpowiedział w temacie: #178271 2018/04/05 20:22
Przeglądnij wiki - może zrozumiesz.
71hanysek Avatar
71hanysek odpowiedział w temacie: #178267 2018/04/05 15:32
Tak...zdecydowanie się czepiasz.
Poza tym nie obrażaj mi Kasi Moś.Wokalnie to co najmniej Europejska pierwsza liga lub Polska Ekstraklasa.
Co do "klasy samej w sobie" to o muzycznych gustach się nie dyskutuje.Dla jednych bożyszczem jest Luis Fonsi a dla innych Lech Janerka.
Pozdrawiam.
myszaty Avatar
myszaty odpowiedział w temacie: #178261 2018/04/05 07:08
Może się czepiam, ale czy kolejność wymienionych pań nie powinna być inna?
Można lubić Kasie Moś - ale jej największym sukcesem jest jak dotąd reklama ubezpieczeń...Występ w szoł w przypadku Kasi Grzesiek w tv też jeszcze nie świadczy o niczym,
więc taka kolejność jest chyba nie na miejscu.
Bo jednak Panie: Ewa, Marta i Mariola to jest klasa sama w sobie.