Obserwuj nas

Facebook Instagram Twitter YouTube

Reklama

Fotograf Bytom


Na Śląsku zaczyna panować epidemia żółtaczki. Jak ustrzec się przed zachorowaniem?

Bytom jest na trzecim miejscu pod względem liczby osób, u których zdiagnozowano tzw. żółtaczkę pokarmową. Wirus sieje postrach, ale stosując się do kilku zasad, można znacznie zminimalizować ryzyko zachorowania.
 

Darmowe porady zdrowotne i badania w Bytomiu

20 października galeria handlowa Agora Bytom zaprasza na bezpłatne badania profilaktyczne, porady zdrowotne i kosmetyczne, a także promocję zdrowej żywności w ramach 10. edycji ,,Śląskiej Jesieni ze Zdrowiem’’. Początek o godz. 10.00. Wstęp wolny.
 

Pociąg jak modowy wybieg [FOTO]

Pasażerowie pociągu Kolei Śląskich z Bytomia do Katowic tego się nie spodziewali. Skład wykorzystano jako wybieg, na którym modelki zaprezentowały stroje gliwickiej projektantki mody.
 

Śląsk nabiera kolorów

Za moment będzie trzeba zaopatrzyć się w nowe kalendarze. Warto kupić taki, który jest sprzedawany nie dla zarobku, lecz dla wsparcia ważnego celu. Na przykład kalendarz stworzony przez podopiecznych Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Bytomiu.
 

Cud w bytomskim szpitalu. Cała Polska mówi o tej operacji

Aneta Daniel-Cudok jest na ustach całego kraju. To ona poddała się pierwszej w Polsce operacji usunięcia tętniaka wewnątrzczaszkowego. Lekarze trzy razy zatrzymali jej serce, ale dziś znów może cieszyć się z życia.