Reklama

Fotograf Bytom

Przygarnij Stworka!

Szeroko się uśmiechają, uwielbiają być tulone, są kochane przez dzieci. Pluszowe Stworki Agorki zamieszkały w Agorze Bytom. Każdy może zostać ich właścicielem. Wystarczy zebrać osiem naklejek wręczanych za zakupy.
 

Miasto odda mieszkania młodym

Bytomianie mogą ubiegać się o dziewięć mieszkań w ramach piątej edycji miejskiego programu "Mieszkania dla młodych". Siedem z nich znajduje się przy ulicy Orląt Lwowskich. Dwa pozostałe są przy Świętochłowickiej oraz Palińskiego.
 

Angielski za darmo przez całe wakacje

Bezpłatne zajęcia języka angielskiego dla dzieci w wieku 3-14 lat, przez całe wakacje, sześć dni w tygodniu. W Agorze Bytom ruszyła szkoła Profi-Lingua. To pierwsza placówka tej sieci w Bytomiu i jedyna w Polsce zlokalizowana w galerii handlowej.
 

Parki rozrywki przyjadą do Bytomia

Wizyta na legendarnym Dzikim Zachodzie? A może najstarsze polskie wesołe miasteczko w nowej odsłonie? Lipiec w Atrium Plejada to miesiąc niezwykłych wydarzeń dla najmłodszych. Nie zabraknie egzotycznych historii, ciekawostek, gier, zabaw i konkursów. Już w najbliższy weekend, 22-23 lipca, bytomskie centrum odwiedzi „Miasteczko Westernowe Twinpigs”. Tydzień później w Plejadzie pojawią się atrakcje będące częścią lunaparku „Legendia”.
 

Pole nie tylko golfowe

Pole golfowe zmieniło oblicze terenów dawnej Kopalni Szombierki. Dziś roztacza się tam iście bajkowy krajobraz. Tego lata w tej wspaniałej scenerii można nie tylko zagrać w golfa, ale też poćwiczyć jogę i pilates.