Reklama

Warzą piwo w Bytomiu - zobacz jak!

Po latach przerwy w naszym mieście znów produkowane jest piwo. Od roku można go zakosztować w lokalu przy Rynku, lecz w najbliższy weekend będzie można również zobaczyć w jaki sposób powstaje.
 

Motoryzacyjne nowości w Plejadzie

To będzie ekscytujący weekend dla fanów motoryzacji! W dniach 20-21 maja Atrium Plejada wypełni się modelami popularnych marek samochodowych z rocznika 2017. To okazja, by poznać najnowsze trendy w motoryzacji, skorzystać z fachowego doradztwa i porównać dostępne na rynku oferty.
 

Dziś półfinał Eurowizji. Zaśpiewa Kasia Moś!

Wieczorem w Kijowie Kasia Moś weźmie udział w pierwszej części półfinału Eurowizji 2017. Jeśli jej występ przypadnie do gustu widzom ze starego kontynentu (ale też Australii!), to w sobotę będziemy mogli podziwiać jej wspaniały głos w finale konkursu.
 

Papierowe bilety znikną z kiosków

Od lipca nie będzie można już kupić w kioskach i sklepach papierowych biletów jednorazowych na 3 i więcej miast. W ten sposób KZK GOP chce zmusić mieszkańców do korzystania z karty ŚKUP.
 

Szukasz pracy? Przyjdź na targi

Szukasz pracy jako pracownik biurowy? A może wolisz zająć się handlem lub zostać agentem nieruchomości? 26 kwietnia Agora Bytom i Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu zapraszają na Targi Pracy. Przyjdź, porozmawiaj z pracodawcami, zostaw CV i znajdź nowy zawód.