Reklama

Od pomysłu do sukcesu - twój biznes w 4 krokach

Masz pomysł, marzysz o własnej firmie, ale nie wiesz od czego zacząć? Dowiedz się, jak urzeczywistnić swoje plany. Co ciekawe, do końca marca możesz zrobić to bez opłat i ryzyka w ramach konkursu „Projekt Biznes” w Agorze Bytom.
 

Nowe pociągi na linii do Katowic [ZDJĘCIA]

Koleje Śląskie dalej dopieszczają linię z Bytomia do Katowic. Pasażerów zaczął wozić zmodernizowany tabor zapewniający większy komfort podróży.
 

Gwiazdy ugotowały dla bytomian [ZDJĘCIA]

Schab przygotowany przez Mateusza Gesslera, grillowana brzoskwinia w wykonaniu Amelki Gardaś i bruschetta od Mateusza Truszkiewicza. W sobotę klienci Agory Bytom spróbowali dań ugotowanych przez gwiazdy telewizji. Nie zabrakło wspólnych zdjęć, autografów i konkursów.
 

Odnieśli sukces z galerią handlową [VIDEO]

Zaczynali od jednego lokalu w galerii handlowej, dzisiaj mają po trzy biznesy i myślą o kolejnych. Każdy ma szansę powtórzyć ich sukces. Do końca marca trwa konkurs Agory Bytom „Projekt Biznes”, który skierowany jest do początkujących przedsiębiorców.
 

Tanecznym krokiem dla dzieci [ZDJĘCIA]

Przeszło pół setki kobiet (choć nie tylko) wzięło udział w niedawnym Maratonie Zumby zorganizowanym przez IOGT Polska. Dzięki nim w Śródmieściu powstanie klub dla dzieci z rodzin dysfunkcyjnych.