Obserwuj nas

Facebook Instagram Twitter YouTube

Reklama


Daria Ładocha i Kinga Paruzel połączą w Bytomiu kulinarne talenty

Lekki mus z awokado, deser oreo i płonące naleśniki. To tylko wybrane desery, które już 17 listopada, podczas Słodkich Urodzin Agory Bytom, przyrządzą popularne blogerki kulinarne. Goście mogą liczyć na degustacje przygotowanych na scenie pyszności oraz gigantyczny tort królewski. Wstęp wolny!
 

Gazeta na 12. urodziny Bytomski.pl

W październiku mija 12 lat od powstania serwisu Bytomski.pl. Przez te wszystkie lata rozrośliśmy się z małego forum dyskusyjnego do najpopularniejszego medium w mieście. Z tej okazji wracamy z wydaniem papierowym, które w najbliższych dniach trafi do skrzynek kilkudziesięciu tysięcy bytomian.
 

Wracają darmowe lekcje angielskiego dla dzieci

Zajęcia „Wehikuł czasu” przeniosą dzieci do krainy dinozaurów i kraju faraonów. Najmłodsi wcielą się w księżniczki i rycerzy. Odkryją Amerykę
i wylądują na Księżycu. A to wszystko po angielsku i pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli w Agorze Bytom.
 

Martess Hair&Beauty w nowej lokalizacji

Martess Hair&Beauty - salon, który istnieje na rynku branży beauty prawie 8 lat. Przez ten czas zmieniał swoją lokalizację, by finalnie osiąść na Korfantego 21. Jak to mówią "w końcu u siebie". 
 

Nowa zabawa Agory Bytom. Bony za zakupy

Chcesz wygrać bon podarunkowy Agory Bytom? Na terenie największej galerii handlowej w Bytomiu pojawiły się „łapacze” z wirującymi piłkami. Piłeczki mogą przynieść szczęśliwcom darmowe zakupy. Loteria „Kasa nowa na zakupy” właśnie ruszyła. Łączna pula nagród wynosi aż 40 tys. zł!