Obserwuj nas

Facebook Instagram Twitter YouTube

Reklama

Fotograf Bytom


Metropolia: KZK GOP zostanie zlikwidowany. Od stycznia tańsze bilety

Od 1 stycznia 2018 roku zacznie działać nowa jednostka budżetowa, która będzie miała rok, aby na nowo zorganizować komunikację miejską w górnośląskiej metropolii i przejąć zadania od KZK GOP.
 

Kamienica może runąć - ulica zamknięta [FOTO]

Ruina stojąca zaledwie 50 metrów od Rynku może w każdej chwili runąć. Z tej przyczyny postanowiono zamknąć fragment ulicy Krawieckiej, aby nikomu nie stała się krzywda.
 

Powstanie 200 miejsc pracy na hałdzie

W Bytomiu zainwestuje największa firma w Polsce zajmująca się transportem samochodów - Mostva. W miejscu hałdy kopalni Centrum powstanie gigantyczny plac postojowy dla kilkunastu tysięcy pojazdów oraz hala techniczna. Docelowo ma tu znaleźć pracę 200 osób.
 

Bytomskie koszary będą otwarte dla zwiedzających

34. Śląski Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej w Bytomiu świętuje szóstą rocznicą powstania. Z tej okazji zaprasza wszystkich chętnych do zwiedzania jednostki wojskowej.
 

Rekompensata za deputat węglowy. Możesz dostać 10 tys. złotych

Niebawem ma wejść w życie rządowy projekt dotyczący górniczych emerytów i rencistów, którzy stracili deputaty węglowe. Liczyć będzie się czas, bo każdy będzie miał tylko dziesięć dni na złożenie odpowiednich dokumentów.