Reklama

Rozlicz PIT-a w centrum handlowym

Już w piątek i sobotę możesz wysłać swój PIT podczas zakupów. Przez dwa dni pracownicy urzędów skarbowych będą czekać na osoby rozliczające PIT w kilkudziesięciu galeriach handlowych w całym kraju. Pomogą wypełnić zeznanie podatkowe i wysłać je elektronicznie bezpośrednio do urzędu skarbowego. Akcja odbędzie się w 93 galeriach w 72 miastach w całej Polsce, w tym trzech centrach handlowych w Bytomiu.
 

Tam możesz zostawić stary mikser, mikrofalówkę itp.

W ramach współpracy z ElektroEko przy Atrium Plejada został uruchomiony całodobowy punkt zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Osoby, które posiadają zużyte sprzęty o dużych gabarytach, mogą skorzystać z bezpłatnej usługi zamówienia odbioru bezpośrednio z domu.
 

TŚ szukają motorniczych. PUP ich wyszkoli

Tramwaje Śląskie poszukują ludzi do pracy. Niestety kurs motorniczego to spory wydatek. Z pomocą przychodzi bytomski urząd pracy. Chętni zostaną przeszkoleni i otrzymają stypendium.
 

Chorzowska zablokowana na dłużej [ZDJĘCIA]

Prace związane z rozbiórką kamienicy przy ul. Chorzowskiej 9 potrwają dłużej, niż pierwotnie zakładano. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami aż do czwartku.
 

Belgowie zainwestują w bytomskiej strefie

Zarząd Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej poinformował o sprzedaży pierwszej działki na terenie dawnej KWK Powstańców Śląskich. Belgijska firma zamierza zainwestować blisko 40 milionów złotych w budowę zakładu w Dąbrowie Miejskiej.