Obserwuj nas

Facebook Instagram Twitter YouTube

Reklama

Fotograf Bytom


Po 35 latach tramwaj znowu "dojechał" do Miechowic

22 września określany Światowym Dniem Bez Samochodu posłużył formacji GOPgear do stworzenia kolejnej inicjatywy promującej rozwój transportu zbiorowego w aglomeracji. Tym razem poruszony został problem zlikwidowanej niegdyś linii tramwajowej do Miechowic.
 

Katowicka zamknięta dla tramwajów. Remont ma ruszyć pełną parą

Jest szansa, że niebawem wreszcie skończy się koszmar mieszkańców ulicy Katowickiej. Od poniedziałku 24 września prace mają ruszyć pełną parą, a pomoże w tym zamknięcie odcinka dla ruchu tramwajowego.
 

Zajezdnia w Stroszku świętuje 50-lecie. Będzie darmowe zwiedzanie

Zajezdnia tramwajowa w Stroszku na co dzień nie jest dostępna dla każdego. Raz w roku jednak otwiera swoje drzwi przed mieszkańcami i zaprasza w swoje progi. Tak będzie w sobotę 22 września.
 

W parku będzie bitwa na kolorowe proszki

Holi Festival Święto Kolorów już w najbliższą sobotę odbędzie się w bytomskim parku Kachla. Zapowiada się świetna zabawa przy dźwiękach muzycznych hitów.
 

Masz prawo do przedsiębiorczości

Coraz więcej Polaków decyduje się na rozpoczęcie działalności gospodarczej. W tym roku w życie weszła tzw. Konstytucja Biznesu, która ułatwia zakładanie i prowadzenie firm. Więcej na temat zmian w tym zakresie będzie można dowiedzieć się na specjalnym spotkaniu w Bytomiu.