Reklama

Bytom aspiruje do roli stolicy

Nie wiadomo jeszcze gdzie znajdzie się siedziba przyszłej metropolii śląsko-zagłębiowskiej. Wbrew pozorom nie jest oczywiste, że zostanie ona ulokowana w Katowicach. Radni Bytomia oficjalnie wysunęli kandydaturę naszego miasta w tej sprawie.
 

Rodzice grożą odwołaniem prezydenta [ZDJĘCIA]

"Damian B. ogarnij się" - krzyczeli przed ratuszem rodzice dzieci z miechowickich podstawówek. W piątek zebrali się, aby zaprotestować przeciwko zmianom w sieci szkół w ich dzielnicy.
 

Czubak: Polityka Bartyli jest katastrofalna [VIDEO]

Dawny przewodniczący bytomskiej Rady Miejskiej nie pozostawił suchej nitki na urzędującym prezydencie. Zdaniem Jana Kazimierza Czubaka decyzje Damiana Bartyli w sferze finansów skłoniły skarbnika miasta do rzucenia pracy.
 

Żona burmistrza pokieruje PUP

Wybór nowego dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Bytomiu wzbudził kontrowersje. Konkurs wygrała życiowa partnerka burmistrza Radzionkowa, która całkiem niedawno odeszła z bytomskiej placówki.
 

Zaskakujący zwrot w sprawie prezydenta

Już blisko 3 lata ciągnie się proces Damiana Bartyli w sprawie ustawienia meczu Polonii Bytom z Polarem Wrocław. W piątek wreszcie miał się zakończyć, lecz ze względu na zeznania nowego świadka wydanie wyroku jeszcze się opóźni.