Obserwuj nas

Facebook Instagram Twitter YouTube

Reklama


Sąd rozstrzygnie, czy prezydent ma długi nos

Damian Bartyla poczuł się urażony z powodu określania go przez Mariusza Wołosza mianem "Pinokia". Prezydent postanowił więc bronić swojego dobrego imienia na drodze sądowej. Jednak na pierwszej rozprawie się nie stawił.
 

Zaczęły się zwolnienia w Bytomskich Mieszkaniach

Dyrekcja jednostki zarządzającej gminnymi lokalami wręczyła wypowiedzenia osiemnastu pracownikom. Zwolnienia są spowodowane złą sytuacją finansową Bytomia. Pracę może stracić znacznie więcej osób.
 

Sesja Rady Miejskiej [NA ŻYWO]

Trwa posiedzenie bytomskiej Rady Miejskiej. Radni zadecydują m.in. o zmianach w budżecie i połączeniu spółek mieszkaniowych. Obserwuj obrady w naszej transmisji na żywo.
 

Bytomski PiS coraz silniejszy

- Projekt "Platforma" w Bytomiu stracił idee i dla mnie się skończył - mówi Andrzej Kostek. Radny postanowił odejść z klubu Platformy Obywatelskiej do PiS. W ten sposób Prawo i Sprawiedliwość stało się najsilniejszym ugrupowaniem opozycyjnym w Radzie Miejskiej.
 

Bytom połączy spółki mieszkaniowe

Na najbliższej sesji Rada Miejska ma przyjąć uchwałę w sprawie połączenia dwóch gminnych spółek: Zakładu Budynków Miejskich oraz Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Nowe przedsiębiorstwo ma budować nowe bloki i zarządzać wspólnotami mieszkaniowymi.