Reklama

Będą ganiać po parku

Sezon biegowy rozkręcił się na dobre. Za nami zawody dla uczczenia Konstytucji 3 Maja i pamięci st. sierż. Marka Sienickiego oraz ekstremalne zawody Harpagan. Z kolei przed nami Charytatywny Bieg Godności GONItwa w Parku Kachla.
 

To pewne. Polonia spadnie do III ligi.

Przed Polonią Bytom jeszcze trzy mecze ligowe w tym sezonie, ale już wiadomo, że drużyna drugi raz w swojej historii spadnie do IV klasy rozgrywkowej. Jeśli klub uzyska licencję, to jesienią bytomscy piłkarze będą mierzyć się z takimi zespołami jak Ruch Zdzieszowice, Piast Żmigród, czy Lechia Dzierżoniów.
 

Polonia będzie grać bez swoich kibiców

Podczas meczu Polonii Bytom z Rozwojem Katowice kibice wywiesili transparent z nazwiskami radnych miejskich i hasłem "Śmierć wrogom Polonii". Prawdopodobnie za ten wybryk Komisja Ligi Polskiego Związku Piłki Nożnej postanowiła ukarać ich zakazem wyjazdowym.
 

Kolarze Tour de Pologne znów przejadą przez Bytom!

Tak, jak przed rokiem, trasa największego wyścigu kolarskiego w Polsce przebiegnie przez nasze miasto. Właśnie w Bytomiu zlokalizowana będzie Premia Specjalna drugiego etapu Tour de Pologne.
 

Stadion Polonii - to jeszcze nie koniec

Choć radni wykreślili z Wieloletniej Prognozy Finansowej budowę kompleksu sportowego przy ul. Olimpiskiej, to nie jest wykluczone, że inwestycja w pewnym zakresie mogłaby zostać zrealizowana. To, czy przedsięwzięcie dojdzie do skutku będzie zależeć wyłącznie od prezydenta Damiana Bartyli.