Reklama

Fotograf Bytom

Sprintem przez boiska: bytomscy piłkarze wracają do gry

W miniony weekend wystartowały rozgrywki IV ligi oraz ligi okręgowej. Natomiast we wtorek odbyła się I runda okręgowego Pucharu Polski. Z kolei w tym tygodniu rozpocznie się A oraz B-klasa.
 

Hokej: los Polonii w rękach sponsora strategicznego

Bytomscy hokeiści przygotowują się do nowego sezonu, ale przy Pułaskiego problemów nie brakuje. Niedawno pojawiły się informacje o zaległościach finansowych. Udało się ugasić pożar, ale bez sponsora ogień znowu się pojawi.
 

DZIŚ Tour de Pologne w Bytomiu!

Za kilka godzin przez Bytom przejadą najlepsi kolarze na świecie. W naszym mieście będzie zlokalizowana Premia Specjalna drugiego etapu tegorocznej edycji zawodów. Już od 10:00 na pl. Sobieskiego zaczną się pierwsze atrakcje związane z TdP.
 

Zawody wracają na skatepark

Po dłuższej przerwie na bytomski skatepark wracają zawody BMX i deskorolkowe. W Parku Kachla znów będzie można zobaczyć odważne i zaskakujące triki. Zawodnicy będą walczyć o tytuł mistrza Bytomia.
 

Bytomscy hokeiści grają w igrzyskach The World Games

Trzech hokeistów, którzy na co dzień są zawodnikami Polonii Bytom, zostało powołanych do reprezentacji Polski w hokeju na rolkach. Nasza kadra w fazie grupowej przegrała wszystkie spotkania i na pocieszenie zagra o miejsca 5-8.