Obserwuj nas

Facebook Instagram Twitter YouTube

Reklama

Fotograf Bytom


Jonak wygrywa ringową wojnę i poznał kolejnego rywala

Damian Jonak nadal jest niepokonany w zawodowym boksie. Bytomski pięściarz jednak stracił dużo zdrowia w starciu z niebezpiecznym Uzbekiem. 17 listopada znowu wejdzie do ringu.
 

Jonak będzie walczyć z niepokonanym Uzbekiem

Sherzod Khusanov będzie rywalem Damiana Jonaka na gali w Jastrzębiu-Zdroju. Bytomskiego pięściarza czeka trudne starcie.
 

Hokej: sponsor dodaje skrzydeł [VIDEO]

To już jest koniec. Wszystko wskazuje na to, że wreszcie w hokejowej Polonii skończył się strach przed upadkiem. Klub już chwali się nowym sponsorem, a wraz z tym przyszło pierwsze zwycięstwo w lidze.
 

Rozbierają stadion, a nie mają projektu

Historia się powtarza: zbliżają się wybory, a wraz z nimi ruszają prace rozbiórkowe na stadionie przy ul. Olimpijskiej. Kibice dostali obietnicę budowy nowych trybun, natomiast wciąż nie ma ich projektu i nie wiadomo, czy założone 40 milionów złotych wystarczy na ich postawienie.
 

Pobiegnij w Półmaratonie i wygraj Toyotę

Weź udział w jednej z największych imprez sportowych w regionie! Już w najbliższą sobotę, 15 września, spod Atrium Plejada wystartuje 10. Bytomski Półmaraton. Z okazji jubileuszu na uczestników czeka 10 niespodzianek, a wszyscy, którzy ukończą bieg, wezmą udział w losowaniu nagrody głównej - samochodu marki Toyota Aigo.