997

Śmierć na Strzelców Bytomskich. Lądował helikopter LPR


Na Drodze Krajowej nr 11 w Bytomiu doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W jego wyniku śmierć poniósł motocyklista.

Reklama

Do wypadku doszło dziś ok. 13:30 na ulicy Strzelców Bytomskich w rejonie dawnej kopalni Powstańców Śląskich. Motocyklista uderzył w samochód osobowy wykonujący manewr skrętu w lewo.

Kierowca osobówki został przewieziony do szpitala, natomiast motocyklisty, mimo podjętej reanimacji, nie udało się uratować. Na miejsce przyleciał helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W wyniku zdarzenia ul. Strzelców Bytomskich została zablokowana. Policja kieruje ruchem. Kierowcy powinni spodziewać się dużych utrudnień.

fot. Sebastian Szmidt

Zobacz też:
Discuss this article in the forums (8 replies).

Rafer Avatar
Rafer odpowiedział w temacie: #185627 2019/08/01 19:03
Ktoś pisał o kamerach na skrzyżowaniu? No to się wszyscy zawiodą. Gdzie tem kabel ma drugi koniec? Gdzie jest przetwarzany obraz? Nigdzie. Nie dalej jak dwa dni temu na skrzyżowaniu pojawiło się dwóch umundurowanych i jegomość w cywilu z teczką papierów i sprawdzali sekwencje świateł. Robili notatki. Skąd moje podejrzenie, że kamery na światłach nic nie dadzą? Bo są wpięte do ASR i tyle. Sposób ich montażu nie wskazuje na możliwlść wykorzystania ich do czegokolwiek.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Rafer Avatar
Rafer odpowiedział w temacie: #185493 2019/07/26 16:53
Z tego co pobieżnie zobaczyłem, to był to naked Suki. Mogę się mylić, bo widziałem bak także..Ale na bank nie była to typowa fleksa.
PS
A gdyby ktoś chciał zobaczyć, posłuchać, to powoli już zaczynają zapierd@lalać po Strzelców. Za godzinę się rozkręci i tak do północy ryk silników i palenie laczka. A policyjni koniarze 'dbają o bezpieczeństwo" na górce pezy "Malwie" tam to jest niebezpiecznie.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
myszaty Avatar
myszaty odpowiedział w temacie: #185492 2019/07/26 15:51
Nie wiem czym jechał ale 3 do 5 sek do setki to żaden problem dla.motocykla,
tak samo ze startu lotnego...
toled Avatar
toled odpowiedział w temacie: #185480 2019/07/26 11:50
Policja podała, że motocyklistą był 43-letni mieszkaniec Tarnowskich Gór.
Co do ewentualnych przyczyn to już policja będzie ustalać, ale nawet gdyby kierujący Toyotą przejechał na późnym pomarańczowym, to motocyklista miałby jeszcze czerwone. Nawet jakby miał zielone, to nie wiem na czym by musiał jechać, by się rozpędzić od zera do takiej prędkości, żeby tak motocykl rozwalić i odnieść śmiertelne obrażenia. Dlatego można przyjąć, że motocyklista poruszał się już z jakąś tam prędkością w momencie uderzenia w bok Toyoty. Któryś z kierujących musiał więc ewidentnie przejechać na czerwonym. Na szczęście są kamery, to ułatwią chociaż trochę ustalenie przebiegu tego tragicznego wypadku.
Maciej Polok Avatar
Maciej Polok odpowiedział w temacie: #185468 2019/07/25 22:52
Rafer, miał, miał, chłop mu uciskał klatkę piersiową praktycznie na drodze. Moim zdaniem motocyklista zapierd....i zapewne już na czerwonym przejechał. Nie ma możliwości by motocykl ruszył na światłach i po 20 metrach jazdy kierujący odniósł śmiertelne obrażenia po zderzeniu z samochodem. Coś wiadomo o ofierze wypadku był z Bytomia?

Reklama:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.