Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Mieszkanie Miechowice - ul Frenzla

Mieszkanie Miechowice - ul Frenzla 2017/05/02 11:58 #171962

Witam.
Szukam mieszkania i w oko wpadła mi pewna oferta na ul Frenzla 60-62 (ogrzewanie własne, piece węglowe) i tutaj pytanie - słyszałem plotki, ze piwnice są notorycznie zalewane, a nie ukrywam, ze dla mnie byłby to nie lada problem..

Czy ktokolwiek zna okolice i jest wstanie się wypowiedzieć na ten temat? czy owe 'zalanie' jeżeli w ogolę występuje, to bardzo rzadko (przy masywnych ulewach), a jak tak, to czy zalane są piwnice na wysokość kilku cm czy znacznie, znacznie wyzej.

Pozdrawiam!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Mieszkanie Miechowice - ul Frenzla 2017/05/02 12:25 #171963

Akurat miałem okazję mieszkać jako dziecko jeszcze wtedy Armii Czerwonej 60 , i pamiętam jak zalewało fragment ulicy od numeru 56 do 62 a w piwnicy było wody pod sufit ,a obecnie podobno nie jest lepiej ,było tam też centralne ogrzewanie (ale tylko do II piętra jak się nie mylę ?) bo była tam wcześniej jakaś poradnia ? a na parterze poczta , aha jak mieszkałem to budynek był przechylony dość mocno w stronę ulicy Bończyka .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Mieszkanie Miechowice - ul Frenzla 2017/05/03 07:13 #171980

Od tego miesiąca akurat w tamtym rejonie ul. Frenzla ma ruszyć nowa ściana wydobywcza, a właściwie mają to być dwie ściany położone jedna nad drugą. W ciągu najbliższych dwóch lat można więc oczekiwać silnych tąpań, uszkodzeń budynków i infrastruktury.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Ghost


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.