Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: 25-latka otworzyła własny sklep w Agorze

25-latka otworzyła własny sklep w Agorze 2017/06/05 13:07 #172547

Annę Bulwicką, 25-letnią businesswoman z Gliwic, zawsze fascynowało zdobienie paznokci....

Anna Bulwicka zaczynała jako blogerka, którą fascynowało zdobienie paznokci. Z czasem założyła sklep internetowy z własnymi akcesoriami do stemplowania paznokci. Szybko zdobyła sympatię klientów z 55 krajów oraz jury konkursu Agory Bytom „Projekt Biznes”. Od teraz jej produkty można kupić w pierwszym punkcie stacjonarnym zlokalizowanym w największej galerii handlowej w Bytomiu.


Annę Bulwicką, 25-letnią businesswoman z Gliwic, zawsze fascynowało zdobienie paznokci. Założyła bloga, na którym pisała o swojej pasji i dzieliła się zdjęciami wykonanych przez siebie zdobień. Z czasem w jej głowie narodził się pomysł na własne płytki do paznokci. Stworzyła B. Loves Plates – sklep internetowy z akcesoriami wykorzystywanymi do zdobienia paznokci metodą stemplowania. Proponowane przez nią produkty okazały się prawdziwym hitem. Obecnie dociera z nimi do klientów w 55 krajach na całym świecie.

- B. Loves Plates powstało z marzenia i pasji do stemplowania. Staram się zarażać fascynacją do stemplowania, płytek i tworzenia cudownych zdobień na paznokciach. Zawsze chciałam to robić również bezpośrednio, w punkcie stacjonarnym. Możliwość zgłoszenia się do konkursu Agory Bytom pojawiła się w idealnym momencie. Dzięki zwycięstwu będę mogła zaproponować coś, czego nie było nie tylko w naszym regionie, ale również w całej Polsce - mówi Anna Bulwicka, właścicielka B. Loves Plates.

Anna Bulwicka jest laureatką konkursu „Projekt Biznes” organizowanego przez Agorę Bytom. Jego uczestnicy mieli dwa miesiące na zgłoszenia. Musieli tylko przedstawić swój pomysł w formularzu na stronie internetowej galerii. Pomysł 25-latki okazał się bezkonkurencyjny. W nagrodę, od 1 czerwca, bezpłatnie wynajmuje stoisko w galerii handlowej. Klienci mają do wyboru płytki do zdobienia paznokci metodą stemplowania, stemple, specjalne lakiery, wymienne gumy, organizery na płytki, zdrapki oraz maty do stemplowania.

Dyrektor Agory Bytom, która zasiadała w konkursowym jury, zauważa, że wygrał najbardziej dojrzały biznesowo pomysł: - Pani Anna ma bardzo dużą świadomość biznesową i jasno wyznaczone cele działalności. Cieszymy się, że dzięki nam zrealizuje swoje marzenie o punkcie stacjonarnym - mówi Hanna Petters. - Nie mam wątpliwości, że jej oferta spotka się z dużym zainteresowaniem klientów naszej galerii handlowej - dodaje.

Warto przypomnieć, że w ostatnim czasie swoje sklepy w Agorze Bytom otworzyły również: 50 Style, Fun Pizza, Niezły Kocioł, Cukiernia Adorato, a także stoiska: Teletorium czy Golden Rose. W sumie mieści się 120 sklepów oraz punktów usługowych, klub fitness, centrum rozrywki, kino i sala widowiskowa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

25-latka otworzyła własny sklep w Agorze 2017/06/05 16:30 #172552

Super, czy Forbes już ją sklasyfikował w rankingu?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

25-latka otworzyła własny sklep w Agorze 2017/06/05 18:42 #172555

Niezłe poruszenie,no ale faktycznie nie codzień się zdarza,żeby w Bytomiu otwarło się coś więcej,niż lombard/odzież używana/sklep monopolowy ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

25-latka otworzyła własny sklep w Agorze 2017/06/05 19:27 #172556

Osoba którą bardzo dobrze znam, ostatnio aby rozpocząć inwestycje wartą ok 2 mln zł, firmę zarejestrował w Katowicach, na moje pytanie dlaczego? przecież mieszka i prowadzi interesy w Bytomiu, odpowiedział tylko jedno: bytomska skarbówka...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

25-latka otworzyła własny sklep w Agorze 2017/06/06 12:32 #172563

No faktycznie istotne wydarzenie w naszym mieście.

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

25-latka otworzyła własny sklep w Agorze 2017/06/06 14:15 #172564

Bytomski.pl objął patronatem konkurs Projekt Biznes, którego laureatką jest właśnie Anna Bulwicka. Nasz serwis chętnie wspiera każdą ideę związaną z rozwojem przedsiębiorczości w Bytomiu. Trzeba przypomnieć, że w ramach tego projektu przeprowadzono cykl bezpłatnych szkoleń, w których mógł wziąć udział każdy, kto chciałby w przyszłości założyć swój biznes. Chyba nie muszę tłumaczyć jak ważne są takie inicjatywy w mieście, które ma największy problem z bezrobociem w regionie.

Osobiście gorąco kibicuje B. Loves Plates i mam nadzieję, że jej śladem pójdą inni. Niekoniecznie muszą wiązać swoją działalność z Agorą, natomiast mogą, tak jak Anna Bulwicka, zacząć od biznesu w Inkubatorach Przedsiębiorczości, aby sprawdzić czy ich pomysł wypali i jeśli tak, to spróbować wypłynąć z nim na głębsze wody.

Bytomski.pl jako patron konkursu będzie promować B. Loves Plates, aby zwiększyć szanse powodzenia tego biznesu. Nasze miasto potrzebuje sukcesów. Nawet tych małych... a może raczej przede wszystkim tych małych, bo drobni przedsiębiorcy płacą najwięcej podatków, a są najmniej doceniani i na każdym kroku robi im się pod górkę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

25-latka otworzyła własny sklep w Agorze 2017/06/06 23:24 #172572

Po pierwsze Pani bizneswomen jest mieszkanką Gliwic nie Bytomia,tak więc PUP w Bytomiu nie odtrąbi sukcesu.
Po drugie nie wiem jak "biznes" Pani bizneswomen wpłynął na zmniejszenie bezrobocia lub zachęcił bezrobotnych bytomian do aktywizacji zawodowej.
Po trzecie nie wiem ile "biznes" Pani bizneswomen wygenerował miejsc pracy a także czy firma płaci podatki w Bytomiu.
Po czwarte bytomski.pl może sobie promować co chce i kogo chce...to jego medialne prawo.
Po piąte ROBICIE Z IGŁY WIDŁY.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Robert CzykielGhost


bytomski logo pelen kolor beta



najpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.