Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Pobiegnij w Półmaratonie i wygraj Toyotę

Pobiegnij w Półmaratonie i wygraj Toyotę 2018/09/11 13:08 #180689

Od 2009 roku w Bytomskim Półmaratonie wzięły udział tysiące osób....

Weź udział w jednej z największych imprez sportowych w regionie! Już w najbliższą sobotę, 15 września, spod Atrium Plejada wystartuje 10. Bytomski Półmaraton. Z okazji jubileuszu na uczestników czeka 10 niespodzianek, a wszyscy, którzy ukończą bieg, wezmą udział w losowaniu nagrody głównej - samochodu marki Toyota Aigo.

Czytaj więcej...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pobiegnij w Półmaratonie i wygraj Toyotę 2018/09/11 13:19 #180691

I tak któryś z Etiopii wygra te auto.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pobiegnij w Półmaratonie i wygraj Toyotę 2018/09/12 18:51 #180719

Jakby nie mogli biegać po terenach zielonych tylko wchodzą na głowę innym i paraliżują osiedle.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pobiegnij w Półmaratonie i wygraj Toyotę 2018/09/13 13:45 #180731

vanstypeks napisał: I tak któryś z Etiopii wygra te auto.


Jak się nie mylę, to auto będzie rozlosowane chyba tylko wśród Polaków.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pobiegnij w Półmaratonie i wygraj Toyotę 2018/09/13 14:44 #180732

sławoj sławonowicz napisał: Jakby nie mogli biegać po terenach zielonych tylko wchodzą na głowę innym i paraliżują osiedle.

Bo przecież muszą się pokazać, kto bych ich tam w lesie czy na jakiś nieużytkach podziwiał.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pobiegnij w Półmaratonie i wygraj Toyotę 2018/09/14 10:34 #180740

Ale Was zazdrość zżera :P Powinno być więcej dni bez aut, sport to zdrowie a półmaraton bytomski to wielkie święto w Bytomiu i to już 10 lat.
A samochód jest losowany wśród wszystkich co ukończyli, czyli szansa jedna na ok 1400 osób :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pobiegnij w Półmaratonie i wygraj Toyotę 2018/09/17 09:10 #180766

Nie mam nic do biegaczy, za to do organizatorów zarzutów jest bardzo wiele. Mamy w okolicach Miechowic masę terenów leśnych po ktorych mozna biegac, to po pierwsze po co wiec paraliżować osiedle w sobotnie przedpołudnie, w dodatku przed niedzielą z zamkniętymi sklepami ? Mozna przeciez było biegać w niedzielę, akurat ta ubiegła była niedzielą niehandlową - nie byłoby zamkniętych ulic i frustracji ludzi ktorzy albo nie mogli dojechac do domu, albo stali w nieudolnie kierowanych przez policję korkach, dodatkowo nie mający co z sobą zrobić ludzie zapewne przyszliby i dopingowali biegaczy. Skoro trzeba było biegać w sobote, bo pewnie Plejada naciskała (dodatkowych dochód dla CH związany z masą uczestników), to mozna było to zrobić od 15 czy 16 kiedy to okoliczni mieszkancy osiedla oraz starej czesci Miechowic nie są już tak aktywni w robieniu zakupów, kiedy już zdążyli wrocic z pracy itd.
Reasumując : mozna biegac po lesie, mozna to było zrobić w niedziele, ewentualnie w sobotnie popoludnie. Zamiast tego zafundowano mieszkancom Miechowic korki i zszargane nerwy. Plus jest tylko jeden - w piatek na szybko zasypywano smieci żeby fetor nie dusił uczestników.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pobiegnij w Półmaratonie i wygraj Toyotę 2018/09/17 13:01 #180767

Przesadzacie. Trasa została tak poprowadzona, że główne drogi przez większość czasu były drożne. Wszystko odbyło się dość płynnie i osobiście nie zauważyłem, żeby sparaliżowało dzielnicę. Ba sam zaraz po rozpoczęciu biegu przejechałem samochodem trasę od Plejady do Zatoki Świń i z powrotem i jakoś nigdzie nie stałem w korku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pobiegnij w Półmaratonie i wygraj Toyotę 2018/09/17 14:56 #180770

Mieszkancy Energetyki musieli zostawiac auto pod Plejada. Mieszkancy Reptowskiej, Stolarzowickiej i Nowej musieli nie dosc ze stac w korku w starej czesci Miechowic to tez mieli problem z dojazdem pod wlasna posesje. Oczywiscie ze nie trwalo to caly dzien, ale niestety jakis zapewne nietutejszy zaplanowal cale przedsiewziecie na godziny poludniowe kiedy to, zwlaszcza z powodu niehandlowej niedzieli, ruch samochodowy jest naprawde spory i w niczym nie ustępuje zwyklemu dniowi w tygodniu i godzinom popoludniowym

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pobiegnij w Półmaratonie i wygraj Toyotę 2018/09/17 21:59 #180773

to jest Polska i jej społeczeństwo!!! Dramat i masakra w jednym akcie. Co najgorsze do tego nie można się przyzwyczaić - biadolenie i mnożenie problemów. Jeśli w Bytomiu nic się nie dzieje to jest źle wręcz tragedia na całego bo jak to?? w Bytomiu się nic nie dzieje?? nic się nie udaje?? A jak już w Bytomiu jest fajna impreza, która przyciąga aktywnych ludzi to oczywiście też jest źle?? bo jak to impreza i zamknięte ulice?? w Bytomiu takie rzeczy?? nie możliwe to nie słychane!!!!
To WY się zastanówcie co chcecie!!!??? czy w Bytomiu ma się coś fajnego dziać czy ma być pustynia??
Całe szczęście, że u nas nie ma Parku Śląskiego i Stadionu Śląskiego, które to imprezy powodują zamknięcie 40tyś. osiedla na co najmniej pół dnia!! przecież z takimi malkontentami to już by dawno splajtowali i stali na bazarku!!!!
Czy Polacy albo Bytomianie to jest naród wielce ograniczony??? nie da się mieć marchewkę i zjeść marchewkę!! a u nas co rusz pada deszcze tragedia bo powodzie i nie ma pogody, świeci słońce to źle bo ciepło i opala na maksa?? nosz kurcze co WY ludzie za głupoty piszecie. Jest impreza w której uczestniczą ludzie, bawią się - żal Wam?? wyjdzie się też pobawić i zabierzcie dzieci niech sobie zrobią przebieżkę albo siedźcie w domu i skończcie biadolić jak się Wam nie chce ruszyć dupy!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pobiegnij w Półmaratonie i wygraj Toyotę 2018/09/17 23:45 #180774

Po terenach leśnych to raczej biegi krosowe a nie maratony się biega.
Narzekanie takie samo jak przy okazji TdP które spowodowało "komunikacyjny armagedon" w Bytomiu.
Ludzie,ochłońcie...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pobiegnij w Półmaratonie i wygraj Toyotę 2018/09/18 01:59 #180775

Rzadko się zgadzam z Hanyskiem, ale słusznie zauważył, że w lesie organizuje się biegi krosowe, a nasz półmaraton to bieg uliczny. Myślę, że impreza jest na tyle znana, że każdy kto wychodzi z domu wiedział o jej organizacji.
Poza tym bieg jest jedną z lepszych tego typu imprez w regionie i dobrze promuje nasze miasto. Rozumiem zdenerwowanie mieszkańców, ale jak chcemy zareklamować Bytom, to nie możemy biegaczy zamykać w lesie i to w godzinach kiedy pasuje wszystkim tylko nie im.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pobiegnij w Półmaratonie i wygraj Toyotę 2018/09/18 09:07 #180776

Tu nie chodzi o to zeby biadolić, zwrócenie uwagi na spore niedogodności jakie powstają w związku z organizacją tej imprezy jest czymś całkowicie normalnym. Dopóki impreza miała charakter lokalny, jej organizacja nie stanowiła żadnej przeszkody dla mieszkanców dzielnicy, w tej chwili, po ilości uczestników można stwierdzić że przerodziła się z pewnością w imprezę regionalną, o ile nie krajową - a w związku z tym jest dużym przedsiewzieciem organizacyjnym i logistycznym. Należałoby sie jedynie na przyszłość zastanowić nad tym czy nie ustalić terminu i godzin tak aby jednocześnie dać żyć mieszkancom Miechowic. Tyle. Jak wspominałem wczesniej, można to było zorganizować zamiast o 11 to o 15 - nie byłoby problemu dla nikogo. Mozna było zorganizować w niedzielę, można było zmienić trasę itd.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pobiegnij w Półmaratonie i wygraj Toyotę 2018/09/18 11:15 #180777

Passphrase napisał: Należałoby sie jedynie na przyszłość zastanowić nad tym czy nie ustalić terminu i godzin tak aby jednocześnie dać żyć mieszkancom Miechowic. Tyle. Jak wspominałem wczesniej, można to było zorganizować zamiast o 11 to o 15 - nie byłoby problemu dla nikogo. Mozna było zorganizować w niedzielę, można było zmienić trasę itd.


Każdemu pasuje inaczej, dać żyć mieszkańcom bo raz na x czasu coś się dzieje w mieście?
Normalny człowiek albo jest w stanie to przewidzieć - ma dostęp do internetu itp. (nie jest to pierwszy raz)
albo zwyczajnie to zlewa. Jeżeli nie idzie kibicować to wytrzymuje te kilka godzin bez możliwości robienia zakupów.
Markety są w tygodniu czynne 8-22, także można zrobić to dużo wcześniej - rzecz jasna, jeżeli nie jesteś ignorantem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pobiegnij w Półmaratonie i wygraj Toyotę 2018/09/18 14:46 #180779

Do tej pory bieg był w niedzielę i chyba większość takich imprez jest właśnie w niedziele organizowana. Jednak z racji tego, że partnerem jest Plejada i udostępnia swój parking to pewnie trzeba było przełożyć bieg na dzień handlowy. W zeszłym roku jeszcze nie było tego problemu, ale wiadomo, prawo się zmieniło ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Robert CzykielGhost


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.

Media społecznościowe

Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone