Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Koronawirus w Bytomiu. 34 osoby objęte kwarantanną, 4 hospitalizowane

Koronawirus w Bytomiu. 34 osoby objęte kwarantanną, 4 hospitalizowane 2020/03/18 16:33 #189917

W Polsce cały czas jest utrzymany stan epidemiczny. Obecnie potwierdzono...

Bytomski Urząd Miasta przedstawił oficjalne informacje na temat koronawirusa w Bytomiu. W Szpitalu Specjalistycznym nr 1 w Bytomiu potwierdzono dwa przypadki zakażenia koronawirusem.

Czytaj więcej...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Koronawirus w Bytomiu. 34 osoby objęte kwarantanną, 4 hospitalizowane 2020/03/19 12:12 #189923

Właśnie wróciłem z krótkiego spaceru po miechowickim osiedlu. Jako osoba w tak zwanej sile wieku nie znajduje sie w grupie wysokiego ryzyka.
I co widzialem ? Nie ma dzieci, nie ma młodzieży, nie ma ludzi w wieku produkcyjnym. Za to kogo pełno ? Emerytów. Emerytów ktorzy są najbardziej zagrożeni epidemią, ludzi w wieku 60+ dla któych zakup marchewki albo 5 jajek to sprawa zycia lub śmierci.
Ludzie normalni siedzą w domach, boją się o firmy w ktorych pracują, boją się czy będą mieć z czego żyć za miesiąc czy dwa a ci starzy idioci, bo inaczej tego nazwac nie można, jak gdyby nigdy nic, siedzą w parku na ławkach, kręcą się po sklepach za marchewką czy cebulą. Ich nie interesuje to ze żyją z naszych podatków, z naszych składek. Nie jest w stanie jeden z drugim tępy łeb wpasc na to ze jak pozamykają nam firmy i zakłady pracy to panstwo nie będzie miało środków na to zeby ich emerytury wypłacić. Jak długo moje pkolenie będzie utrzymywać darmozjadów z emeryturą po 15 latach pracy, jak długo to jeszcze potrwa ? Czy ci wszyscy ludzie ktorzy za komuny jak stado baranów biegali do fabryki czy kopalni kładli się tam spać czy jednym wejciem wchodzili a drugim wychodzili muszą zejsc z tego świata zeby tu zapanowała normalnośc, zeby zapanowała świadomość ze finanse panstwa, system emerytalny jest zalezny od wszystkich obywateli - i to dosłownie.
Wojsko powinno na ulice zostac wyprowadzone i lać pałami te łby puste starcze jak za komuny. Czuli by się te dziady stare jak ryby w wodzie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Koronawirus w Bytomiu. 34 osoby objęte kwarantanną, 4 hospitalizowane 2020/03/19 12:59 #189925

Chłopie, nie panikuj. Włącz myślenie. 300 chorych na 36 mln. Gdzie Ci ludzie mają się zarazić? Nawet kościoły im zamknięto.
Przestań w końcu wszystkich wokół obrażać

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Koronawirus w Bytomiu. 34 osoby objęte kwarantanną, 4 hospitalizowane 2020/03/19 13:12 #189926

Ludzie normalni siedza w domach...a ci mniej normalni wychodza na spacer po osiedlu,pelna zgoda.
Nie ladnie tak obrazac osoby starsze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Koronawirus w Bytomiu. 34 osoby objęte kwarantanną, 4 hospitalizowane 2020/03/19 13:24 #189927

Ładnie czy nie - w obecnej sytuacji mało mnie to interesuje. Dzieciom szkoły zamknięto żeby nie roznosiły, mimo tego ze nawet jakby zostały zarażone to przejdą bezobjawowo. Zakłady pracy zamykają, restauracje, kina i inne miejsca ktore dają pracę i napędzają gospodarkę. Fala bankructw jest realna bardziej niż podczas krachu w 2008 roku. Na to wszytko idą ogromne pieniądze i co z tego ? Jeden z drugim bałwan poczuł trochę słonca więc sie przejdzie po cebule do sklepu albo 2 kartofle. Posiedzi w parku na ławce, porozmawia z innymi będącymi w grupie ryzyka. A pote mzachoruje, pojdzie do szpitala gdzie będzie generował koszty. A w Miechowicach wszystko to pod nosem komisariatu, gdziej eden z drugim major nawet nie wpadnie na to zeby wysłać tam patrol i pouczyć tych baranów starych. Acha, nie wyśle patrolu, bo nie ma kogo, funkcjonariusze muszą siedziec w domach bo nie maja co z dziecmi zrobić bo im szkoły i przedszkola zamknięto.
Wiecie co Piłsudski mówił : Naród wspaniały, ale ludzie kurwy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Koronawirus w Bytomiu. 34 osoby objęte kwarantanną, 4 hospitalizowane 2020/03/19 14:01 #189929

Przecież nawet "fachowcy" w TV takiej i owakiej zachęcają do przewietrzania się na krótkich spacerach w parku czy w lesie. Byle tylko z dala od innych spacerowiczów. Poza tym, po jakieś zakupy też trzeba wyjść, szczególnie że zachęcano do nie kupowania na zapas.
Unikać należy skupisk ludzkich.

Poza tym czytając powyższe teksty przed oczami stanął mi obraz pewnej uczestniczki jakiegoś marszu za czymś lub przeciwko czemuś, która powiedziała do kamery mniej więcej: "Czekam aż wszystkie stare qrwy które głosują na PIS wymrą. Wtedy będzie dobrze." Jakoś tak to było.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Koronawirus w Bytomiu. 34 osoby objęte kwarantanną, 4 hospitalizowane 2020/03/19 18:29 #189942

Im więcej emerytów na ulicach tym większe prawdopodobieństwo, że w końcu zaczniemy pracować na swoje emerytury.
Fachowo ich zachowanie określa się jako selekcja naturalna.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Koronawirus w Bytomiu. 34 osoby objęte kwarantanną, 4 hospitalizowane 2020/03/20 15:35 #189955

a może o to chinolom chodziło?
dzieciaki luz, dorosłych nie rusza, a seniorów przetrzebi...
w końcu od 80lat porządnej wojny nie było ;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Robert CzykielGhost


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.