Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Jest coraz ciekawiej

Jest coraz ciekawiej 2018/09/07 23:16 #180640

Mariusz Wołosz nie przestaje zaskakiwać ze swoją kampanią wyborczą. Najpierw rozdawał wody mineralne, które nazwami nawiązywały do dzielnic Bytomia – np. Miechowiczankę, czy Bobrek Zdrój, teraz jego sztab wyborczy stworzył grę “Super Mariusz”. Można w nią zagrać za darmo na platformach iOS, Android oraz na: www.supermariusz.pl . W ten niecodzienny sposób Mariusz Wołosz, kandydat na prezydenta Bytomia popierany przez Koalicję Obywatelską chce zawalczyć o uwagę i głosy wyborców. – Bytom wraca do gry – przekonuje. “Super Mariusz” to prawdopodobnie pierwsza gra w Polsce, stworzona specjalnie na potrzeby wyborów samorządowych. Skąd ten pomysł sztabu Mariusza Wołosza, kandydata na prezydenta Bytomia popieranego przez Koalicję Obywatelską? – Podczas ostatnich wyborów samorządowych, frekwencja wyborcza w Bytomiu wyniosła zaledwie 34 proc. Chcemy, aby więcej osób wzięło sprawy w swoje ręce i skorzystało z prawa głosu. Sięgamy więc po wszelkie środki, które mogą zaangażować mieszkańców – tłumaczy Mariusz Wołosz.

dziennikzachodni.pl/bytom-gra-super-mari...artfonie/ar/13471928

Sam zainteresowany napisał: Czy Super Mariusz uratuje Bytom? Już dzisiaj można się przekonać, grając za darmo na platformach iOS, Android oraz na: www.supermariusz.pl W ten niecodzienny sposób Mariusz Wołosz, kandydat na prezydenta Bytomia popierany przez Koalicję Obywatelską chce zawalczyć o uwagę i głosy wyborców. – Bytom wraca do gry – przekonuje.

Bez wątpienia to pomysł interesujący i nieszablonowy, zdecydowanie wychodzący poza bytomską nudę, zwłaszcza z ostatniej niby kampanii. Kandydat nie zamyka się w interenecie, systematycznie spotykając się z mieszkańcami.

O tym jak ważny jest kontakt z mieszkańcami, nie zapominają i inni kandydaci, może to ruszy bytomian? Mam taką nadzieję!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jest coraz ciekawiej 2018/09/08 00:16 #180643

Mam cichą nadzieję że Super Mariusz i Super Piotruś dadzą już bytomianom po najbliższych wyborach spokój...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jest coraz ciekawiej 2018/09/08 00:33 #180645

Jeszcze Super Damian ... mistrz płotkarstwa na Olimpijskiej

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jest coraz ciekawiej 2018/09/08 11:43 #180647

W gwoli ścisłości - Tak się składa że pomysł z grą "Super Mariusz" jest żywcem zaczerpnięty z kampanii prezydenckiej Donalda Tuska z 2005 roku (dla P Tuska przegrane). Wówczas można było zagrać w grę SuperTusk (gra była oparta o grę platformową SuperTux - gdzie zamiast Linuxowego pingwina grało się D.Tuskiem. Platforma Obywatelska odgrzewa stare kotlety.

BTW - czemu nie SuperWołosz ? :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jest coraz ciekawiej 2018/09/08 15:25 #180651

Ciekawe na którym levelu umieścił basen, który za zgodą założyciela tematu był remontowany i nieskończony w astronomicznej kwocie 27milionów złotych. A, tak na marginesie remontowany przez firmę, w której super bohater Mariusz był zatrudniony na stanowisku dyrektora przed wyborami. Albo, jak mozna uzyskać bonus punktowy za zmianę barw politycznych z SLD do PO, po drodze "super bonus" zrobienie wyborców w bambuko czyli stop partiom politycznym, żeby nazajutrz ich wyrolować z panem Piotrem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.