Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Re:Gorące głowy i języki

Gorące głowy i języki 2019/06/29 15:11 #185012

Powoli zaczynam się martwić. Zjawisko które obserwuję od kilku miesięcy, niebezpiecznie się potęguje. O czym pisze? Otóż ludzie władzy lub też ludzie tą władzę popierający, stają się coraz bardziej hermetyczni. Każdą krytykę, uwagę, nawet przytyk, obierają jako atak, jako przejście na stronę mniej lub bardziej wyimaginowanego wroga. Nie jest to zdrowe, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Biorąc pod uwagę, że minęło dopiero pół roku, to warto się nad tym pochylić, bo lepiej nie będzie.

Ktoś pisze o nieskoszonej trawie, atak. Ktoś powie o zaśmieconej Dworcowej, atak. Ktoś wyrazi niezadowolenie z decyzji personalnej, atak. Co ciekawe, czynią tak zagorzali obrońcy demokracji. Panowie (bo to 99% tej grupy), może warto wylać kubeł zimnej wody na głowę? Warto się napić czegoś zimnego, orzeźwiającego, pójść na siłownię, przebiec 5 kilometrów, a potem ponownie usiąść do komputera. Może najdzie Was jakaś refleksja?? Może warto się skupić na tym, aby popełniać mniej błędów? Może warto skoncentrować się na tych, którzy realnie szykują się do walki o odzyskanie miasta?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Gorące głowy i języki 2019/06/29 18:43 #185014

W tym mieście władza nigdy nie potrafiła rozmawiać normalnie z mieszkańcami. Jedni atakują, inni ignorowali. Forum traktowali jak prywatny blog i nic nie odpisywali.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gorące głowy i języki 2019/06/29 20:11 #185015

" Błądzenie jest rzeczą ludzką, ale dobrowolne trwanie w błędzie jest rzeczą diabelską "

Augustyn z Hippony

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Gorące głowy i języki 2019/06/30 22:08 #185019

Merytoryczne wpisy starałem się komentować... A poza tym było sporo innych form: spotkania w dzielnicach, wizje lokalne, spotkania interwencyjne itd

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.