Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: PAUL i KAROL koncert w Rialcie

PAUL i KAROL koncert w Rialcie 2018/09/12 14:29 #180715

Katowicki Kinoteatr Rialto zaprasza na koncert PAULI i KAROLA.

7 października | niedziela | 19.00

Kliknij tutaj , aby posłuchać PAULI i KAROLA

Osiem lat temu wzięli szturmem warszawską scenę niezależną. Z marszu zyskali miano pary dziwaków - aktywiści zajęci ratowaniem świata przed konsumpcyjnym szaleństwem, muzykujący na początku trochę z przypadku, przy okazji. Śpiewali po angielsku (oboje mimo polskich rodowodów wychowywali się zagranicą), grali na instrumentach, którymi nie posługiwali się zresztą z wirtuozerią, dawali koncerty w ogródkach, na chodnikach i dużych salach koncertowych, uwodząc publiczność radosną żywiołowością i entuzjazmem. Szybko stali się pionierami rozrastającej się w Polsce sceny indie folkowej. Oryginalni, obco-swojscy, ale nie przaśni. Sprzedają płyty na całym świecie.

Praca nad nowym albumem "Our Town" stała się dla Pauli Bialski i Karola Strzemiecznego prawdziwą próbą sił i najtrudniejszym sprawdzianem w życiu. Podczas koncertu będą opowiadali o swoich przygodach i o tym jak powstały piosenki do Our Town! :)

Rezerwacja/zakup biletów: http://www.filmowa.net/system.html?id=32897

Bilety: 35 zł (parter), 45 zł (balkon)

Kinoteatr Rialto. ul. Św. Jana 24, 40-012 Katowice

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Ghost


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.

Media społecznościowe

Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone