Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
 • Strona:
 • 1

TEMAT: Kraamola (power/folk metal), Ukraina

Kraamola (power/folk metal), Ukraina 2011/11/23 00:42 #87028

 • kraamola
 • kraamola Avatar Autor
 • Gość
 • Gość
Zespół: Kraamola
Płyta: Kraamola (EP)
Rok: 2011
Państwo: Ukraina1. Holos zemli [Głos ziemi] 4:46
2. Osinna nicz [Jesienna noc] 7:34
3. Czaklunka [Czarownica] 4:42
4. Marsz 3:06
5. Osinna nicz [Jesienna noc (wersja skrócona)] 5:23


Członkowie:
Anatolij Ziniewicz - gitara, wokal
Siergiej Isajew - wokal
Siergiej Kondrow - gitara
Cyril Szapowalenko - bas
Edward Sarkic - perkusja

Ściągaj:
kraamola.com
rapidshare
Strona oficjalna: http://www.kraamola.com

Historia:
Grupa Kraamola została założona 21 lipca 2008 w przedsionku pociągu Charków-Kijów. Tam dwaj gitarzyści Anatolij Ziniewicz i Siergiej Kondrow postanowili, że muszą opuśić grupę Veremiy i utworzyć nowy zespół. Po powrocie do domu i przekazaniu swego pomysłu, uzyskali wsparcie pozostałych członków Veremij. Tak więc, pod koniec lipca w skład weszli: Anatolij Ziniewicz - gitara, Siergiej Kondrow - gitara, Cyryl Szapowalenko - gitara basowa, Alexander Seliuk - perkusja. Jedyną wolną pozycją był wokal. Niemal natychmiastowo, S. Kondrov zaproponował kandydaturę swojego przyjaciela z zespołu Infinity Dreams (obecnie Logical Riddle) - Siergiej Isajew. Już po piewszej próbie nikt nie miał wątpliwości, że inni kandydaci nie będą brani pod uwagę. W taki sposób udało się skompletować skład zespołu.Grupa zaczęła pracę nad własnym programem i przygotowaniami do występów. Jednak na początku 2009 roku wystąpiły problemy z perkusistą iw rezultacie Alexander Seliuk musiał odejść z zespołu (w tym czasie zdążył już wrócić do Veremij). Na szczęście szukanie nowego perkusity nie zajęło dużo czasu. Dlatego też w lutym miejsce Alexandra zajął Eduard Sarkic (w tym czasie członek zespołu Inner Maze, a obecnie również perkusista w zespole symfoniczno metalowym Mysterya). Członkowie grupy, pełni pozytywnej energii i entuzjazmu, byli już gotowi do pracy. Tymczasem na zespół czekały nowe kłopoty. Ze względu na liczne problemy, które się pojawiały, ich praca była pozbawiona entuzjazmu niemal przez cały rok. Dopiero pod koniec 2009 roku wszystko powróciło do normy. W pierwszej połowie 2010 roku grupa nadal doskonaliła własny materiał, aby we wrześniu móc zadebiutować przed publicznością oraz na początku następnego roku zapresentować swoją pierwszą płytę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kraamola (power/folk metal), Ukraina 2012/01/17 22:33 #90920

 • kraamola
 • kraamola Avatar Autor
 • Gość
 • Gość
Jeśli chcesz zobaczyć Kraamola na Metalfest Open Air w Jaworznie, prosimy głosować: http://www.pl.metalfest.eu/votes.php?ac ... and_id=273 . Dziękujemy!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

 • Strona:
 • 1
Moderatorzy: Ghost


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.