Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Bytomski będzie się integrować

Bytomski będzie się integrować 2012/09/24 22:13 #108667

Czwartek, 27 września - to dzień, gdy użytkownicy naszego forum uścisną sobie dłonie i zasiądą do jednego (lub więcej :P ) stołu. Razem z klubem Stara Platforma zapraszamy na oficjalne spotkanie Bytomski.pl!

Nasze forum działa już 6 lat. Jest największym miejskim forum dyskusyjnym w Bytomiu. Do momentu napisania tego newsa, zarejestrowało się na nim aż 3 241 użytkowników, a ta liczba ciągle rośnie. Codziennie w tym gronie przybywają kolejne dwie osoby. Oprócz tego ilość postów każdej doby wzrasta średnio o 46 nowych wiadomości.

Dyskutujemy tu na przeróżne tematy. Od polityki, przez sport i kulturę, po inwestycje. Nasi użytkownicy są m.in. znawcami historii miasta, społecznikami walczącymi ze złym oznakowaniem na drogach, a także radnymi (to właśnie na Bytomskim często pisuje Henryk Bonk - rekordzista ostatnich wyborów). Poziom dyskusji jest na tyle wysoki, że śledzą je nawet urzędnicy, muzealnicy i dziennikarze w poszukiwaniu cennych informacji.

Zachęcamy wszystkich naszych użytkowników do poznania się na żywo. Zapraszamy 27 września o godzinie 17:00 do klubu Stara Platforma przy Rynku 26. Na pierwszych piętnastu gości będą czekać przepyszne gratisowe kawy, natomiast wszyscy pozostali będą mogli skorzystać z 20% rabatu. W zestawie również świetna atmosfera i znamienite towarzystwo :) .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Robert CzykielGhostolowpbFantus


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.