Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
 • Strona:
 • 1
 • 2

TEMAT: Aż pół miliona możemy wygrać na promocję Bytomia

Aż pół miliona możemy wygrać na promocję Bytomia 2013/04/24 20:49 #126365

To niepowtarzalna szansa. Już niebawem może o nas usłyszeć cała Polska. Pomóżmy zmienić wizerunek naszego miasta. Wystarczy oddać swój głos na Bytom. Możemy to zrobić na stronie internetowej [url=http://www.fioletowastrona.pl:2wxmu5fn]www.fioletowastrona.pl[/url] lub za pośrednictwem facebookowego profilu producenta słynnej czekolady Milka ( www.facebook.com/MilkaPoland ).

Aż pół miliona możemy wygrać na promocję Bytomia w prasie, radiu, telewizji oraz w Internecie, zdobywając jednocześnie tytuł Najmilszego Miasta Polski. Co to znaczy? Miłe miasto to takie, w którym mieszkają mili, życzliwi, serdeczni i otwarci ludzie - tłumaczy Beata Kucejko menadżerka firmy Milka. Chcemy uzmysłowić Polakom, że to, czy miejsce, w którym mieszkają można uznać za miłe i przyjazne, zależy od nich samych i od ich codziennych zachowań wobec siebie.

Konkurs pod hasłem „Milka. Moje miasto się przytula" trwa od poniedziałku. Czasu mamy coraz mniej. Już 18 maja zakończy się pierwsza faza, w której jurorzy wyłonią trzy finałowe miasta. To one wezmą udział w plenerowych imprezach. Mieszkańcy poszczególnych miejscowości będą udowadniać, że właśnie u nich panuje najmilsza atmosfera. Na ten etap poczekamy jednak do 30 czerwca.

Nie zwlekajmy. Już teraz oddajmy swój głos na Bytom. Ślijmy wirtualne „przytulenia" za pomocą internetowej strony organizatora ([url=http://www.fioletowastrona.pl:2wxmu5fn]www.fioletowastrona.pl[/url]). Możemy też skorzystać z facebookowej aplikacji ( www.facebook.com/MilkaPoland ).
UM Bytom

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Aż pół miliona możemy wygrać na promocję Bytomia 2013/04/24 22:29 #126374

 • Samwieszkto
 • Samwieszkto Avatar
 • Gość
 • Gość
To by była farsa gdyby Bytom wygrał.
" Bytom - moje miasto mnie przytula ".
Na mój głos nie liczcie . Chyba że ktoś mi pokaże coś co tu warto promować i co jeszcze nie zostało zepsute , zniszczone i zaniedbane.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Aż pół miliona możemy wygrać na promocję Bytomia 2013/04/25 10:54 #126394

Jest wiele miejsc, które można promować w Bytomiu. Udowadnia to chociażby ostatni filmik o Miechowickiej Ostoi Leśnej z Krystyną Czubówną . Wystarczy zdjąć klapki z oczu i się rozejrzeć po okolicy. Muzeum, Opera, Żabie Doły, Segiet... Mamy wiele do zaoferowania, a kompletnie nie potrafimy się tym chwalić, dlatego najczęściej jesteśmy postrzegani przez ludzi gorzej, niż takie pipidówy jak Piekary, czy Radzionków.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Aż pół miliona możemy wygrać na promocję Bytomia 2013/04/25 11:30 #126398

Lepiej zabierzcie się za problemy jakie należy rozwiązać, a nie zajmujcie się mydleniem oczu takimi akcjami, co wy chcecie promować? litości ! ! !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Aż pół miliona możemy wygrać na promocję Bytomia 2013/04/25 11:58 #126402

 • Samwieszkto
 • Samwieszkto Avatar
 • Gość
 • Gość
Masz rację MephiR . Jest tak jak piszesz. Tyle że wszyscy wiemy jak wiele jest do zrobienia żeby było naprawdę dobrze lub chociażby nieźle.
Wczoraj byłem na spacerze z dzieciakiem. Zwykle na taki spacer jadę do Świerklańca ale tym razem poszliśmy połazić po cmentarzach na Powstańców Śląskich. Powiem ci że jeżdżąc samochodem nie zauważa się bezmiaru ruiny tego miasta. Tutaj jest do zrobienia wszystko . Wszystko trzeba zaczynać od podstaw . Krzywe i dziurawe chodniki , zadeptane trawniki , wszędzie śmieci, budynki brudne i obłażące z tynku ; nawet te , jako tako utrzymane są reperowane przypadkowo i byle jak - przez ludzi nie mających o tym pojęcia..... Na tych cmentarzach - syf , zrujnowane lub zburzone zabytkowe ogrodzenia , poprzewracane nagrobki , wszędzie śmieci , butelki po wódce , opony , nylon bojtle .
Nie ma na to kasy , a co najważniejsze nikt nie widzi potrzeby dbania o to wszystko bo nikomu to nie przeszkadza.
Wracając do początku. Oczywiście jest w Bytomiu wiele rzeczy dobrych które warto promować ale Bytom jako miasto - do promocji się nie nadaje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Aż pół miliona możemy wygrać na promocję Bytomia 2013/04/25 12:09 #126403

Ale wy jestescie marudery.
Problemem tego miasta są ludzie, ktorzy ciagle narzekają a nic nie robią.
Takie akcje sa potrzebne i ważne.
Wygrać można spokojnie ten konkurs, jedna osoba spokojnie może nabić i 500 przytuleń.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Aż pół miliona możemy wygrać na promocję Bytomia 2013/04/25 12:28 #126405

Jest to coraz bardziej tragikomiczne. Niektórzy gotowi zagłosować na Bytom nawet w konkursie na posiadacza najlepszego portu morskiego.
Im więcej sukcesow w takich konkursach tym to miasto gorzej wygląda.
Tymczasem dla osób postronnych jest to powód do kpin.Najlepsze najpiękniejsze, kolejny konkurs ale na spacer po mieście trzeba zabierać maskę przeciwgazową i najlepiej się nie rozglądać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Aż pół miliona możemy wygrać na promocję Bytomia 2013/04/25 15:56 #126435

 • Samwieszkto
 • Samwieszkto Avatar
 • Gość
 • Gość
Zamiast siedzieć przed kompem i nabijać " przytulenia " może lepiej przejść się po własnym podwórku i pozbierać po drodze parę śmieci . Bardziej zaangażowanym w walkę o wizerunek miasta zalecam przekopać jakiś trawnik . Najbardziej zdesperowani niech biorą kartkę i długopis albo klawiaturę komputera i piszą wredny listy do tych którzy biorą kasę za utrzymanie miasta i niech domagają się jakiś działań. Wredny list wysłany celnie w parę miejsc , perfidny wpis na forum , skarga poparta odpowiednim paragrafem ; są bardziej potrzebne niż zakłamana propaganda sukcesu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Aż pół miliona możemy wygrać na promocję Bytomia 2013/04/25 16:23 #126439

 • Plastuś
 • Plastuś Avatar
 • Gość
 • Gość
Samwieszkto nie musisz się angażować. Nie musisz też mieszkać w Bytomiu, jest tyle innych pięknych miast bez śmieci na podwórkach z przekopanymi trawnikami itp.

Morfi faktycznie ludzie wiecznie stękają, ale jak trzeba coś zrobić to...

Ja tam lubię przytulać :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Aż pół miliona możemy wygrać na promocję Bytomia 2013/04/25 22:15 #126467

Samwieszkto napisał: Na tych cmentarzach - syf , zrujnowane lub zburzone zabytkowe ogrodzenia , poprzewracane nagrobki , wszędzie śmieci , butelki po wódce , opony , nylon bojtle .

Przejdź się na cmentarz przy Staffa, to przekonasz się, że w Bytomiu może być dobrze.

foxbat napisał: Im więcej sukcesow w takich konkursach tym to miasto gorzej wygląda.

Niby czemu? Z każdym klikiem odpada jedna cegła, czy co?

Samwieszkto napisał: Zamiast siedzieć przed kompem i nabijać " przytulenia " może lepiej przejść się po własnym podwórku i pozbierać po drodze parę śmieci .

A co szkodzi zrobić jedno i drugie? Dlaczego Waszym zdaniem udział w tym plebiscycie wyklucza wszystko inne? Nie zauważacie braku logiki w tym, co piszecie? Jeśli bytomianie dalej będą tak narzekać, to nigdy niczego nie osiągną. W taki sposób można tylko złapać depresję, ale nie odnieść sukces.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Aż pół miliona możemy wygrać na promocję Bytomia 2013/04/25 22:29 #126469

Nie, nie ma braku logiki. Jest tylko konstatacja rzeczywistości. I kiedy śledzę takie plebiscytowe pomysły przychodzi mi na myśl udział Syreny w Rajdzie Dakar.

Jeżeli idzie o mnie to możesz zgłaszać Bytom nawet do konkursu Miss Polski Nastolatek i organizować poparcie. Pewnie będą jacyś malkontenci ale co tam- kto by się tym przejmował.
Zdanie o narzekaniu przypomina cytat z jakiegoś amerykańskiego poradnika. Można to łatwo zweryfikować- niech jakaś grupka mieszkańców zaśpiewa na rynku Odę do radości. Zobaczymy czy od tego choć jedna brama na Katowickiej przestanie cuchnąć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Aż pół miliona możemy wygrać na promocję Bytomia 2013/04/26 00:01 #126480

foxbat napisał: Zdanie o narzekaniu przypomina cytat z jakiegoś amerykańskiego poradnika. Można to łatwo zweryfikować- niech jakaś grupka mieszkańców zaśpiewa na rynku Odę do radości. Zobaczymy czy od tego choć jedna brama na Katowickiej przestanie cuchnąć.

Piszesz bez sensu. To nie jest akcja sprzątania miasta, tylko jego promocji. Problemem bytomian takich jak ty jest to, że za dużo by chcieli, a za mało robią.

Jeżeli nie chcecie brać udziału w tym plebiscycie, to nikt Was do tego nie zmusza. Nie rozumiem dlaczego wywołuje to w Was taką złość. Macie to gdzieś, to po jakiego grzyba zniechęcacie innych? Co jest Waszym celem? To narzekanie sprawia Wam przyjemność?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Aż pół miliona możemy wygrać na promocję Bytomia 2013/04/26 00:21 #126486

Takie zdanie zalatuje Gomułką. Wziąłeś to z Trybuny Ludu?

Jeszce raz napiszę- możesz zgłosić Bytom do Miss Polski Nastolatek albo Operacji Żagiel. Będę trzymał kciuki. Po sukcesie w Operacji Żagiel to chyba nawet Bobrek wypięknieje.
(Nie wiesz czy trzeba mieć żaglowiec czy wystarczą tylko maile?)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Aż pół miliona możemy wygrać na promocję Bytomia 2013/04/26 09:23 #126503

Ponarzekaj sobie, ponarzekaj. Skoro sprawia Ci to radość, to daj sobie upust.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Aż pół miliona możemy wygrać na promocję Bytomia 2013/04/26 12:38 #126516

Im więcej sukcesow w takich konkursach tym to miasto gorzej wygląda.

co za bzdury, w takich akcjach miasto kasę dostaje, samo niewiele się dokłada. Marudzicie, że ktoś wam coś chce dać. Jak was czymś częstują, albo dostajecie prezent to też gnoicie darczyńcę? Nie ma w tym nic złego. Jakoś od akcji all for plant nie zawaliła się ziemia, a są fajne stojaki, miasto ma je za darmo,a gdyby w akcji nie wzięło udziału to byłaby figa z makiem. Tak patrzycie na innych i żałujecie tego, że ktoś sobie coś klika. Czy ja wam żałuję tego, że sprzątacie? Pardon, nie widziałam żadnych zdjęć z waszych akcji więc na razie to puste słowa, że cokolwiek robicie. Może wrzucicie zdjęcia swoich przystrzyżonych trawników czy wysprzątanych podwórek i innych robótek. Chętnie się przekonam o tym, jak walczycie z wizerunkiem miasta,bo poki co ten wizerunek na skutek waszych działań się nie zmienia! Obawiam się, że zaraz napiszecie, że tym się zająć ma miasto. Czyli wy nic tak naprawdę nie chcecie zrobić, tylko żądacie akcji od miasta, ale akcja z zewnątrz jest "be" tak z zasady, nie wiadomo czemu.

Jak Bytom nie zajmie żadnego miejsca to nic się nie stanie, a jak zajmie to może pokażą również pozytywne aspekty naszego miasta, bo takich mamy jednak wbrew twoim pragnieniom trochę (i sporo tu zieleni i ciekawej architektury jest czym się chwalić).

Zamiast siedzieć przed kompem i nabijać " przytulenia " może lepiej przejść się po własnym podwórku i pozbierać po drodze parę śmieci . Bardziej zaangażowanym w walkę o wizerunek miasta zalecam przekopać jakiś trawnik .

napisz mi kto zobaczy ten trawnik, czy ten wysprzątane podwórko? Wszyscy Bytom omijają bo wiedzą jedynie, że to miasto się zapada, tego twojego podwórka nawet nie powąchają, a jak zobaczą coś ciekawego to może i szacowanie je zadepczą.

Poza tym jedno drugiemu nie przeszkadza, możesz w wolnej chwili poklikać - widać po tobie siedzisz na forum czy przeszkadza ci to w wykonywaniu innych "realnych" czynności? (czemu tutaj piszesz zamiast sprzątać np psie odchody?) A potem wyjść i przystrzyc jakiś trawnik, jak się taki ma. Nie rozumiem, jedno drugiemu nie przeszkadza. Czy ktoś ci zabrania sprzątać? Ja jestem za, a to, że przy okazji poświęcisz 10 sekund na kliknięcie, korona z głowy CI nie spadnie. Więcej czasu poświęciliście na pisanie tych postów niż na udział w tej akcji, w tym samym czasie nikt nie zdążyłby nawet wyjść na podwórko. Zatem udział w akcji nie wymaga wielkiego wysiłku, może zrobić to między jednym mrugnięciem a drugim, nie przeszkadza to w uprawianiu ogródka, malowaniu korytarza, sprzątania śmieci czy sadzenia pelargonii. W niczym nie przeszkadza, nic nie tracimy, możemy jedynie zyskać, a wam tak coś nie pasuje.
Gdy patrzę w twe oczy, zmęczone jak moje
To kocham to miasto, zmęczone jak ja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

 • Strona:
 • 1
 • 2
Moderatorzy: Robert CzykielGhostolowpbFantus


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.