Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Sprzątanie miasta wywrócone do góry nogami

Sprzątanie miasta wywrócone do góry nogami 2019/04/07 15:29 #184222

Przez kilka ostatnich lat prawdopodobnie nie było tygodnia, aby w...

Przez ostatnie lata miasto zlecało utrzymanie jednemu i temu samemu wykonawcy. Efekty były marne, co potwierdzają druzgocące opinie na ten temat publikowane w internecie przez mieszkańców i przyjezdnych. Władze Bytomia postanowiły zmienić strategię w tej dziedzinie. Nim to nastąpi czeka nas okres przejściowy.

Czytaj więcej...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sprzątanie miasta wywrócone do góry nogami 2019/04/07 17:36 #184224

Należy jeszcze obciążyć firmę dotąd sprzątającą zarówno za zniszczenie płyty rynku ( głównie uszkodzone wąskie studzienki wyrwane przez pług oraz uszkodzone płyty granitowe przez przejazd ciężkim traktorem) jak i zabrudzenie kostki granitowej wokół rynku. Super stara, zniszczona szczotka mechaniczna która nie dość, że "wyżarła" spoiwo z tejże kostki to na dodatek (głównie od strony południowej) zabrudziła trwale granit rozmazując olej, ropę którymi ta maszyna ciekła. Zresztą na ul.A.Józefczaka widać to również na asfalcie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Robert CzykielGhostolowpbFantus


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.