Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
 • Strona:
 • 1

TEMAT: Ferie w mieście

Ferie w mieście 2009/01/19 13:47 #24685

Im więcej śniegu tym więcej możliwości. Sanki, ślizgawki i inne zabawy pod gołym niebem. Nawet, jeśli śniegu nie przybędzie, dzieci pozostające w mieście nie muszą się nudzić. Trwają przygotowania do akcji „Zima w mieście”, corocznie przygotowywanego cyklu imprez dla dzieci i młodzieży, która ferie spędzi w domu.

Od 26 stycznia do 6 lutego (od poniedziałku do piątku) od 9.00 do 14.00 w ramach programu ”Otwarte sale gimnastyczne” udostępniane będą sale gimnastyczne. Najmłodsi, który wolny czas lubią spędzać aktywnie, będą mogli korzystać ze sportowego zaplecza swoich szkół pod okiem nauczycieli.

Zajęcia rekreacyjno sportowe organizuje w tym roku 16 bytomskich szkół: Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Chrobrego 9, Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Racławicka 17, Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Armii Krajowej 40, Szkoła Podstawowa nr 33, ul. Matki Ewy 9, Szkoła Podstawowa nr 38, ul. Korczaka 1, Szkoła Podstawowa nr45, ul. Zakątek 20, Szkoła Podstawowa nr 46, ul. Prusa 10, Szkoła Podstawowa nr 51, ul. Łużycka 12, Szkoła Podstawowa nr 54, ul. Reptowska 86, Gimnazjum nr 6, ul. Orzegowska 82, Gimnazjum nr 9, ul. Świętochłowicka 12, Gimnazjum nr 15, ul. Kościuszki 4, Zespół Szkół nr 5, pl. Słoneczny 5, Zespół Szkól Ogólnokształcących nr 5, ul. Nickla 19, Zespół Szkól Ogólnokształcących nr 6, pl. Klasztorny 2, Zespół Szkól Ogólnokształcących nr 11, ul. Szymały 124.

Na miłośników jazdy na łyżwach od 10.00 do 21.00 czeka ślizgawka na Rynku, a na tych którzy wolą popływać – kąpielisko kryte przy ul. Chorzowskiej 28a czynne od 10.00 do 16.00 (bilety w cenie: 3 zł). Z kolei Bytomskie Towarzystwo Tenisa Stołowego „Silesia Miechowice” uznało, że zimowa przerwa jest doskonałym czasem na poszukiwanie tenisowych talentów. Na każdego, kto chce sprawdzić swoje umiejętności w tej dyscyplinie lub nauczyć się grać czeka hala BTTS przy ul. Nickla 143a w Bytomiu-Miechowicach.

Bogatą i ciekawą w wydarzenia ofertę dla młodych bytomian przygotował Becek 9. Zimowa Feriada Artystyczna – to cykl interdyscyplinarnych zajęć artystycznych i nie tylko. Nie zabraknie warsztatów wokalnych, hip-hopowych i d-j-skich, a także warsztatów teatralnych, muzycznych, reporterskich i wielu innych twórczych zajęć.

Więcej na plakacie

UM bytom

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ferie w mieście 2009/01/19 15:15 #24687

 • jean maron
 • jean maron Avatar
 • Gość
 • Gość
Rzeczywiście atrakcji co nie miara... szkoda tylko że przez nieudolność i lata zaniedbań zarząd MOSIRu pozbawił nas możliwości korzystania z usług krytej pływalni miejskiej. Przy okazji pytanko czy posady kierownicze i dyrektorskie w bytomskim OSIRze otrzymuje się dożywotnio?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ferie w mieście 2009/01/19 18:39 #24690

jean maron napisał: Przy okazji pytanko czy posady kierownicze i dyrektorskie w bytomskim OSIRze otrzymuje się dożywotnio?

Módlmy się, że nie... :zly:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ferie w mieście 2009/01/27 00:20 #24791

 • BU
 • BU Avatar
 • Gość
 • Gość
W czasie ferii zimowych zapraszam także na wycieczki kolejką wąskotorową. Pierwszy "feryjny" pociąg do Kopalni Srebra pojechał wczoraj (z 80 osobami na pokładzie :D ). Kolejny zug organizujemy w najbliższą niedzielę - pojedziemy zwiedzać Elektrociepłownię Szombierki. Śpieszcie się rezerwować miejsca - na dziś skład zapełniony jest w 60%! Niestety z powodu rozpoczynającego się w lutym remontu maszyny wyciągowej w Kopalni Srebra pociąg 8 lutego został odwołany. W ramach rekompensaty zapraszamy na koncert Piwnicy Pod Baranami 30 stycznia - oczywiście dotrzeć na niego będzie można pociągiem :) Szczegóły tutaj .

Pozdrawiam!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ferie w mieście 2009/01/27 09:53 #24793

 • kopytko
 • kopytko Avatar
 • Gość
 • Gość
Jechałem pociągiem dnia 25 stycznia do kopalni srebra w Tarnowskich Górach. Co prawda jak to zawsze bywa pociąg przyjechał do kopalni dopiero z 20 minutowym spóźnieniem, ale za to wagony były fajnie nagrzane i okna szklone :D . Co najlepsze to wagony były zadbane tak jak szlak ;) . O dziwo obsługa pociągu była bardzo miła i uprzejma. Można było się od niej wszystkiego dowiedzieć :yeah: . Bardzo polecam tym, którzy jeszcze nie jechali naszą bytomską wąskotorówką :luzak: . Jak za taką niską cenę biletów to na prawdę się to opłaca i jest spora frajda przy tym :D :yeah:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

 • Strona:
 • 1
Moderatorzy: Robert CzykielGhostolowpbFantus


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.