Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Kino pod gwieździstym niebem

Kino pod gwieździstym niebem 2009/07/23 20:30 #28582

Mówili, że powrócą i powracają! Po przerwie dla stęsknionych kinomaniaków BeCeKino przygotowało filmową wyżerkę... w sali ToTu i... pod gołym niebem. Pierwszy seans – już 3 sierpnia o 20.00 w Beceku.

Jako pierwszy zostanie wyświetlony film obyczajowy w reżyserii Jacka Bławuta „Jeszcze nie wieczór" ze znakomitą kreacją Jana Nowickiego. Coś dla siebie znajdą również miłośnicy kina francuskiego. 10 sierpnia odbędzie się pokaz „Z miłości do gwiazd" w reżyserii Laetitii Colombani - świetnej komedii, która przeniesie nas w świat pieniędzy, sławy, sukcesu i słodkiej zemsty. Na ekranie zobaczymy największe gwiazdy francuskiego kina: Catherine Deneuve, Emmanuelle Beart, Kada Merada.

Tydzień później, 17 sierpnia, BeCeKino zaprasza na „Vicky Cristina Barcelona" - amerykańsko-hiszpańską komedię w reżyserii Woody'ego Allena. Obsypany nagrodami na wielu festiwalach filmowych (m.in. Złoty Glob, BAFTA) ukazuje zupełnie nowy wymiar twórczości Allena - klimat znany dotychczas bardziej z filmów Pedro Almodóvara, ale cały czas nacechowany wyjątkowym poczuciem humoru mistrza.

Wzorem ubiegłych lat rusza też BeCeKino w plenerze. Pierwszy pokaz na pl. Sobieskiego odbędzie się 8 sierpnia o 21.45 i będzie to film w reżyserii Peytona Reeda „Jestem na tak". W rolę głównego bohatera wcielił się tu rewelacyjny Jim Carrey, który w tej produkcji powraca do swych komediowych korzeni. Przeżywa szaloną przygodę, przemieniając się z człowieka bezustannie mówiącego „nie" w osobę zawsze mówiącą „tak" i odkrywając przy tym siłę pozytywnego myślenia.

Z kolei 22 sierpnia pod gołym niebem zaprezentowany zostanie melodramat „Noce w Rodanthe" George'a C. Wolfe'a. To ekranizacja powieści Nicholasa Sparksa, opowiadająca o dwojgu ludzi, którzy odkrywają, że jednak można odnaleźć prawdziwą miłość. Świetne kreacje Diane Lane i Richarda Gere'a - film w sam raz na letni wieczór!

Tydzień później, 29 sierpnia, widzowie będą mieli okazję zobaczyć „Ostatni taniec", kanadyjski dramat o tańcu, wielkiej miłości i ogromnym poświęceniu.Plenerowe kino jest bezpłatne. Bilety na seanse w Beceku kosztują 10 zł. Więcej informacji o repertuarze na: www.becek.pl

Ĺšródło: UM Bytom

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Robert CzykielGhost


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.