Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Plenerowe BCKino

Plenerowe BCKino 2009/08/10 14:51 #29142

Zabawną i pełną humoru komedię "Jestem na tak" z Jimem Carreyem w roli głównej zobaczyli dzisiaj bytomianie, którzy licznie zebrali się na bytomskim Rynku w ramach Plenerowego BCKina.

W filmie w rolę Carla Allena - mężczyzny, który na wszystko odpowiada "nie" wciela się Jim Carrey. Carl postanawia wziąć udział w programie samodoskonalenia się, który polega na mówieniu wszystkim i wszystkiemu "tak". Magiczne słowo zmienia życie Allena - dostaje awans w pracy oraz otwiera mu drogę do nowego romansu. Jednak z biegiem czasu zmiana w postawie głównego bohatera wplątuje go w wir zabawnych sytuacji i kłopotów.

W ramach Plenerowego BCKina odbędą się jeszcze dwie projekcje filmów: 22 sierpnia "Noce w Rodanthe" z Richardem Gere w roli głównej oraz 29 sierpnia "Ostatni taniec" z Patrickiem Swayze i Lisą Niemi w rolach głównych. Seanse odbędą się jak zawsze o 21.45 na bytomskim Rynku.

Ĺšródło: UM Bytom

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Robert CzykielGhost


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.