Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Ballada o Kurzątkowskim, Chu..., Dupochronach i kłamstwach

Ballada o Kurzątkowskim, Chu..., Dupochronach i kłamstwach 2011/02/08 10:50 #67440

Mariusz Kurzątkowski o poziomie dyskursu publicznego i o tym, czym jest dla niego godność radnego w „Bez Cięcia” serwisu Silesia24.com.pl.

<p align="center">
<iframe title="YouTube video player" width="392" height="224" src="
" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
</p>


Sprawa miałaby już swój finał gdyby nie artykuł w gazecie „Życie Bytomskie” (zainteresowanych odsyłamy do numeru z 7 lutego 2011 roku), przez który mało co „szlag” nie trafił radnego.


Sprawa wulgaryzmów na murze powraca. Przedstawiciele szkoły kłamią, żeby zatuszować swoją niekompetencję. W materiale opublikowanym przez "Życie Bytomskie" (żadnych zastrzeżeń do materiału) beztrosko stwierdzają, że wulgaryzmy się pojawiły kilka tygodni temu i konserwator od razu otrzymał polecenie jego zamalowania. A radny zachował się w ten sposób żeby.. zaistnieć. To zwykłe ORDYNARNE KŁAMSTWO.

Poniżej zamieszczam zdjęcie wykonane aparatem cyfrowym 11 lipca 2009 roku. Ta sama szkoła, ten sam mur, ten sam napis. Niestety cyfrówki mają tę wadę, że zapisane pliki zawierają datę wykonania zdjęcia. Dla sądu to wystarczający dowód. Jeśli w ten sposób - atakując moją osobę i kłamiąc dyrekcja szkoły chciała sobie zapewnić "dupochron", to wybrała złą drogę. Będę interweniował w tej sprawie u prezydenta Koja domagając się wyciągnięcia konsekwencji. Natomiast jeśli w następnym numerze gazety nie ukaże się sprostowanie, dyrekcja nie przyzna się do błędu, kłamstwa i mnie nie przeprosi - skieruję sprawę do sądu.

I jak tu nie klnąć? Jak przeczytałem stanowisko szkoły w gazecie to prawie szlag mnie trafił. W tym kraju nikt nie przyzna się do błędu, nikt nie weźmie za nic odpowiedzialności. Łatwiej kłamać, oszukiwać i atakować innych. I o ile ignorowanie wulgaryzmu na murze można było uznać za zabawne, to tym razem mamy doczynienia z o wiele poważniejszą sprawą.

I tak jeszcze na marginesie... Wcale nie klnąłem. Przeczytałem jedynie na głos to, co napisano na szkolnym murze i co nikomu nie przeszkadzało. Przez 3 LATA! I tak się zastanawiam dlaczego jedne rzeczy nas gorszą, a inne nie.

I jeszcze taka refleksja na koniec. Czy w szkole nie uczy się dzieci, że "kłamstwo ma krótkie nogi"? Kilka tygodni temu tak ładnie i zielono chyba nie było...
silesia24.com.p Mariusz Kurzątkowski

<p><a href=" bytomski.pl/hosting/chujdaniel.jpg " rel="lytebox">
<img border="0" src=" bytomski.pl/hosting/chujdaniel.jpg " width="201" height="114" align=left></p>Szkoła Podstawowa nr 44 w Bytomiu
11 lipca 2009 roku godzina 19.34

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Robert CzykielGhost


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.