Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Gangrena toczy miasto

Gangrena toczy miasto 2017/03/01 17:23 #170810

Dla przypomnienia – gangrena to szybko rozwijająca się martwica tkanki, która spowodowana jest zakażeniem bakteriami beztlenowymi. Gangrena zazwyczaj rozwija się w głębokich, źle oczyszczonych ranach, ale może pojawiać się również w płucach czy jelitach – czyli w miejscach, gdzie jest odpowiednia temperatura i wilgotność. W przypadku gangreny trzeba działać szybko – w przeciwnym razie często konieczna jest amputacja. Taka gangrena toczy Bytom. Rozwija się od czterech lat, w różnych zakamarkach i już dawno zajęła płuca miasta. Ponieważ nie podjęto żadnych działań sanacyjnych, bez wątpienia niezbędna jest amputacja. Im wcześniej tym lepiej, w najgorszym wypadku za rok. I nie ma znaczenia kto ostatecznie będzie reprezentował rządzący miastem układ biznesowo-towarzysko-polityczny, czy będzie to el presidente, czy Andrzej Panek, czy ktokolwiek inny. Dla dużej grupy obserwatorów układu, ostatni koncert w Operze, był inauguracją kampanii Andrzeja Panka.

Wczorajszy wpis odsłania wierzchołek góry lodowej, choć to nie góra, to ogromny masyw. Tak jak wspomniano nie ma ważniejszej sprawy w Powiatowym Urzędzie Pracy, jak pomoc w pozyskaniu maksymalnie dużych środków finansowych na potrzeby Bytomsko-Radzionkowskiej Spółdzielni Socjalnej. Na jej czele stoi Jakub Snochowski. Nie dziwota, że Bytomski Sport spółka z o.o. tak cienko przędzie, jeśli jej prezes Jakub Snochowski, ma tyle „różnych” zajęć. Spółdzielnia ta, za niedługo wyposażona z publicznych pieniędzy, zacznie świadczyć usługi w zaprzyjaźnionych lub podległych instytucjach, firmach takich jak między innymi Bytomskie Mieszkania czy ZBM. A przedmiot działalności ma szeroki: roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne, przygotowanie terenu pod budowę, wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych, wykonywanie instalacji elektrycznych, wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych, działalność usługowa związana z przeprowadzkami, wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych, niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych, specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.