Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Kto i kiedy poniesie konsekwencje za rządy układu

Kto i kiedy poniesie konsekwencje za rządy układu 2017/04/26 22:18 #171869

Kto i kiedy poniesie konsekwencje za rządy układu w Bytomiu? Jedno jest pewne, konsekwencje poniosą bytomianie i ponosić je będą przez wiele kolejnych lat. Rządy Bartyli to jak tajfun, który przeszedł przez miasto, szerzył zniszczenia, a nielicznym przynosił profity. Mam nadzieję, że organy się przebudzą i w końcu także winni poniosą konsekwencje (nadzieja umiera ostatnia…).

Ale jak widać na bytomskim podwórku następują już pewne przegrupowania sił i środków. No bo przecież warto się ustawić z prądem, a nie pod prąd. Dotyczy to także organu rządzącego układu czyli Życia Bartyli. Póki co trzeba wspierać układ, bo to jeszcze rok kasy, ale już warto się mizdrzyć do innych, żeby ktoś kurek nie zakręcił. Stąd większa aktywność Sztorcmana, którego felieton ukazał się na stronie www po poniedziałkowej sesji i po rocznej przerwie. Sztorcman ubolewał: Plany Damian Bartyli runęły jak domki z kart. W jakiś sposób, niestety, obecny prezydent sam na to zapracował – co stwierdzam przy całej mojej dla niego sympatii. Zakończył stwierdzeniem: Damian Bartyla nie był Cezarem, Andrzej Panek tym bardziej nie jest Brutusem. Sytuacja jaka powstała w Bytomiu niech będzie kolejnym dowodem na potwierdzenie faktu, że w polityce nie ma nic na zawsze. A brak pokory zawsze kroczy przed upadkiem.

W internecie come back Damiana Bartyli. Po dwóch latach braku kontaktu poprzez FB, nagła aktywność i związane z tym wydatki. Tym razem el presidente ( a właściwie jego PR-owiec) postanowił odpowiedzieć bytomianom na ich komentarze. Powstały piękne obrazki z wodzem i jego odpowiedziami. Co ciekawe, z kilkuset osób komentujących wybrał kilka, w tym Daniela Lekszyckiego (portal bytomski.pl), Aleksandrę Prajs (Piękna Strona Miasta) i Marcina Hałasia!! (Życie Bartyli). Odpowiedzi nie zaskoczyły, wpisują się w przyjętą narrację – właściwie nic się nie stało i wszystko pod kontrolą, no i wszystkiemu winna ta chciwa krwi opozycja…

Szkoda, że nie odpowiedział pani Danucie Łuczuk na jej komentarz: Najpierw wyczyszczono ratusz z fachowców, żeby nikt nie przeszkadzał w przewałach. Naciski były tak ogromne na pozostałych pracowników ze strony władzy, że kolejni sami odeszli. Usadzono na stołkach ludzi, którzy albo się nie orientowali co się dzieje albo się bali stracić intratne posadki wg zasady „mierny, bierny ale wierny” i mamy efekty. To nie przypadek, że odszedł Skarbnik Miasta, że rozpadło się wcześniej „Biuro Nadzoru Właścicielskiego”, którego kompetencją było wskazywać nieprawidłowości Prezydentowi jako właścicielowi BPK Sp.z o.o. Powołane wyżej biuro pokazywało co jest niewłaściwego w Spółce bo takie było jego zadanie ale trudno jest słuchać mądrze wskazujących na nieprawidłowości pracowników bo wie się lepiej. Proszę nie mówić bzdur. Myśleliście, że spółka to dziura bez dna? Myśleliście, że można bezkarnie wyprowadzać z niej pieniądze i przerzucać koszty działania na to biedne, bezrobotne społeczeństwo? To Jest SKANDAL. Jak o mnie chodzi to nigdy nie miałam wątpliwości, co wy z tym miastem zrobicie. Celowo piszę „wy” z małej litery bo nie mam do was szacunku. Jeszcze raz dodam, że to skandal. Totalnie rozbestwiliście się w II kadencji, bo zdawało się wam, że macie już takie poparcie, z uwagi na wygraną w I turze, że wszystko możecie? I co? Po tym wystąpieniu macie może ochotę na trzecią kadencję? Na to wygląda – bo chce się pan wybielić i usprawiedliwić przed społeczeństwem takim wystąpieniem. TO PAN JEST ZA TO WSZYSTKO ODPOWIEDZIALNY. PAN I TYLKO PAN. POZWALAŁ PAN NA WSZYSTKO PANKOWI, WIEJASZE I INNYM ALE TO PAN POCIĄGAŁ ZA SZNURKI. OTOCZYŁ SIĘ PAN PRZYDUPASAMI, KTÓRYCH KOMPETENCJE POZWALAŁY NA TO ABY CO NAJWYŻEJ NOSIĆ TECZKĘ ZA PREZYDENTEM. PAN POROBIŁ ICH SWOIMI ZASTĘPCAMI, CZŁONKAMI RAD NADZORCZYCH, PREZESAMI, NACZELNIKAMI I NIECH PAN TERAZ NIE ŚCIEMNIA, ŻE TO PAN ZADBAŁ O INTERES MIASTA. GÓWNO PRAWDA.

A już absolutnym SKANDALEM jest informacja, że BPK kiedyś perła w koronie, dzisiaj firma na skraju upadłości, zamierza zapożyczyć się na blisko 8 milionów w PARABANKU. Czy prezes-prezydent już do końca oszalał?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kto i kiedy poniesie konsekwencje za rządy układu 2017/04/26 23:09 #171870

Jak czytam, że PEC może pożyczyć pieniądze BPK, to mnie szlag trafia. Kuź.a !, czy PEC to jakiś bank?, żeby tam pieniądze pożyczać?, jest coraz większa degrengolada w tym mieście.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kto i kiedy poniesie konsekwencje za rządy układu 2017/04/27 00:07 #171871

Widzę że hieny wyczuły padlinę :lol: :lol: :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kto i kiedy poniesie konsekwencje za rządy układu 2017/04/27 00:11 #171872

Nikt, nigdzie i nigdy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kto i kiedy poniesie konsekwencje za rządy układu 2017/04/27 19:52 #171887

Panie Piotrze niestety (dla Bytomia) zarówno zacytowany komentarz Pani Danuty Łuczuk jak i to komu tylko odpowiadał p.Bartyla jest w pełni prawdziwy i oddaje sytuację w mieście.
Stadionowa fanaberia i próba usadowienia się na cieplutkiej posadce do końca życia w PB przez p.Bartylę spowodowała katastrofę, z której miasto może się już nie podnieść.
Konsekwencji nie poniesie nikt poza mieszkańcami - w postaci miasta straconych szans.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kto i kiedy poniesie konsekwencje za rządy układu 2017/04/29 15:20 #171917

Widzę że hieny wyczuły padlinę :lol: :lol: :lol:

Czekam na przewodnika stada - kiedy się ujawni bo na razie tylko obszczekują i węszą, zaczyna się wysyp felietonów nagle ,,zatroskanych" na Bytomskim - kiedy wybory?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.