Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Dobre samopoczucie byłego przewodniczącego Rady

Dobre samopoczucie byłego przewodniczącego Rady 2017/05/13 12:03 #172168

Odwołany przewodniczący Rady Miasta ma niesamowicie dobre samopoczucie, jak na reprezentanta koalicji, która doprowadziła miasto na skraj katastrofy. Czytając wywiad z nim na stronie bytom.nasze miasto.pl, kilkakrotnie przecierałem oczy ze zdumienia. Zacznę od tego cytatu: reprezentuję stowarzyszenie i bardzo się cieszę, że nigdy nie mam dyscypliny. Głosuję tak jak dyktuje mi sumienie i tak, jak oczekują tego moi wyborcy. Nie wyobrażam sobie, aby mogło być inaczej. I rzeczywiście, dajemy ten głos wszystkim tym, którzy zostaną zgłoszeni, dla czystości sprawy. Wszystko ma być jawne, transparentne po to, żeby mieszkańcy mogli powiedzieć wszystko naszym radnym. I tak powinno być, nie powinno być ograniczeń. Ciekawe jak to się ma do wielokrotnego w trakcie tych 30 miesięcy prania mózgu jego kolegi z tego samego stowarzyszenia?? Rozmawiałem z wielu wyborcami byłego przewodniczącego, którzy od miesięcy byli zniesmaczeni jego działaniami i zadaniami które realizował na polecenie swojego wodza, czyli el presidente. A już słowa o jawności i transparentności to kpina z czytelników. Gdzie? W bytomskiej Radzie Miejskiej i w samym Bytomiu?? Kolejny cytat: nigdy nie zarzucono mi, że foruję którąś ze stron. Gratuluję dobrego samopoczucia i chyba inaczej rozumujemy słowo nigdy.

Zapewne, tak dobre samopoczucie ma również el presidente, reszta radnych których go jeszcze popiera, wielu innych pretorian i klaunów z jego otoczenia. Szkoda, że tak odległe jest to od rzeczywistości, którą nam zafundowali w Bytomiu…

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dobre samopoczucie byłego przewodniczącego Rady 2017/05/14 08:06 #172172

Bartyla mozna powiedziec ze jest juz "pozamiatany". Jego kolesie tez. Zastanawialem sie o czym Pan bedzie teraz pisal. I przeczucie mnie nie mylilo. Powyzszy post jest tego ewidentnym przykladem. Dla mnie jest to post o niczym. Pisanie ze ktos tam cos gdzies powiedzial ...
Od momentu kiedy Bartyla stracil wiekszosc w RM juz troche minelo. Tymczasem spod Pana klawiatury nie wyplynelo nic nowego, tworczego. Zadnego planu ani koncepcji. Krytykowac latwo, ale napisac co dalej juz o wiele trudniej. Naprawde, o Bartyli juz pisac nie warto, a smiecic internetu chyba Panu nie wypada.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dobre samopoczucie byłego przewodniczącego Rady 2017/05/15 20:08 #172183

A od kiedy polytyki nawet takie lokalne przyznają się że coś spieprzyli?
To byłby ich koniec : ,,Jak cie złapią za rękę mów że nie twoja ręka" (chyba Młode Wilki?)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dobre samopoczucie byłego przewodniczącego Rady 2017/05/16 09:44 #172189

Kiedys, dawno temu zaufalem politykom. Reke dalbym sobie za nich odciac, i wiesz co ? I dzis bym qr*a ręki nie miał.

Chlopaki nie płaczą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dobre samopoczucie byłego przewodniczącego Rady 2017/05/16 10:10 #172190

W "Chłopaki nie płaczą" chyba nie chodziło o polityków :lol: i wątpię by ktoś taki cytat chciał wypowiedzieć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.