Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Bartyla albo BYTOM

Bartyla albo BYTOM 2018/10/30 22:34 #181668

Jak bardzo trzeba być zakłamanym, aby swojemu kontrkandydatowi zarzucać hejt, a samemu zalewać internet dziesiątkami stron, które głoszą tylko kłamstwa, sieją nienawiść, a wszystko żeby układ i mafia utrzymały się przy władzy.

Bartyla zalewa miasto tysiącami gazet, plakatów, które wychwalają jego "dokonania". Pinokio przy nim to PIKUŚ! Przecież w jego wykonaniu październik nie był miesiącem różańca (jak zwykle), tylko miesiącem cudów. Nawet wczoraj el presidente otworzył coś tam, coś tam i prężył klatę przed mikrofonami.

Nieważne! Ci co się dali nabrać, prawdopodobnie nawet po wodzie święconej, nie odzyskają rozumu i będą tkwić w oparach absurd bartylowskiej propagandy.

Mam nadzieję, że większość bytomian nie zapomni, jak Bartyla przez 6 długich lat niszczył Bytom, jak doprowadził finanse miasta na skraj katastrofy, zadłużył w parabankach największą spółkę miasta i szpital miejski, oba podmioty są w równie katastrofalnej sytuacji co całe miasto.

Musimy sobie 4 listopada odpowiedzieć na pytanie czy nadal ma Bytomiem rządzić Bartyla do spółki ze Snochowskim, Kupijajem, Rabusem, Lataczową, czy mafia śmieciowa nadal ma kontrolować miasto, a układ przeprowadzać interesy typu zakup źródełek w Tarnowskich Górach i jazda "figurowa" na lodzie, podobno dla pracowników spółki BPK.

6 lat wstydu, 6 lat upokarzania miasta, to chyba maksymalny okres. jaki może wytrzymać BYTOM i jego mieszkańcy. Tak więć kochani bytomianie nie dajcie się zwieść, 4 listopada zagłosujcie na #LepszyBytom.

A Ci pseudo "bohaterowie" niech jak najszybciej wylądują na hasioku historii.

PS uważajcie na przystanki komunikacji publicznej, także je zalała bartylowska propaganda...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bartyla albo BYTOM 2018/10/31 09:05 #181680

W takim razie, proszę mi przedstawić chociazby trzy argumenty za tym zeby zaglosowac na Wołosza.

Remontowal basen miejski za 20 mln zl który dalej wygląda gorzej niż po otwarciu kilkadziesiat lat temu. O powiązaniach z firmą która wygrała przetarg powinna wypowiedziec sie prokuratura.
Wspolnie z Panem stworzył osiedle socjalne w kontenerach. Zapraszam na wycieczkę tam i trzezwa ocene tego czy projekt się udał.
Albo moze mam mu podziekowac za żagiel na Olimpijskiej ktory słuzył wszystkiemu ale nie ochronie przed deszczem.
Albo moze mam na niego głosowac za to jak Panowie wybudowaliscie hale na Szombierkach w ktorej od razu trzeba bylo wymieniac parkiet.
O jego kłamstwie pt Stop partiom w samorządach juz pisał nie będę bo mi sie nie chce.

Skoro ludzie 6 lat temu uznali ze sie nie nadaje to mielu ku temu jakies powody. Oczywiscie ze reke do tego przylozył DB który kłamał o tym jak to bedzie w Bytomiu wspaniale jak on zostanie wybrany.

Na tą chwilę Wolosz nie ma dla mnie zadnego planu, wizji dla tego miasta. W swojej kampanii nie przedstawil niczego konkretnego, puste slogany i frazesy bez pomysłu skad na to wziasc pieniadze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.