Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Kogo wybrać?

Kogo wybrać? 2019/10/10 20:03 #186818

Wybory parlamentarne za cztery dni. Na kogo zagłosować? Kogo wybrać? To bardzo ważne pytania, bowiem w niedzielę dokonamy wyborów nie tylko politycznych lub ekonomicznych, ale moralnych, cywilizacyjnych i kulturowych.

Jak dla mnie tegoroczne wybory są wyborami wartości, systemu wartości, który skonstruowany jest wokół godności człowieka i jego życia. Tak więc wybierając w niedzielę opowiem się za jakimi wartościami w życiu publicznym się opowiadam. Wiem, że żadne z ugrupowań nie sprosta moim oczekiwaniom, że nikt tak na 100% nie walczy o moje wartości, no bo wiadomo – “polityka”. Jak się to od lat mówi, pozostaje wybór mniejszego zła…

Otóz zamierzam głosować za rodziną w jej konstytucyjnym zapisie, za wolnością, za solidarnością, za godnością, za polską polityką historyczną.

Jeżeli chodzi o kandydatów, to tak jak pisałem kilka dni temu, polityczny walec przejeżdża każdego i każdy staje się zakładnikiem danej partii (koalicji). Tak więc…

13 października zagłosujmy zgodnie z własnym sumieniem. Nie obrażajmy tych, którzy głosują i myślą inaczej. Wszak 14 października, nadal będziemy żyli pod jednym dachem!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kogo wybrać? 2019/10/24 13:32 #187054

Dziękuję za oddany głos na Konfederację!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.