Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: STRATEGIA DESTABILIZACJI.

STRATEGIA DESTABILIZACJI. 2016/01/06 08:56 #163923

BIALI POSYŁAJĄ CZARNYCH NA WOJNĘ Z ŻÓŁTYMI, W "OBRONIE" ZIEMI, KTÓRĄ UKRADLI CZERWONYM.
Powyższy tytuł jest niczym innym jak dosłownym cytatem z filmu "Hair" Milosa Formana.
Przytaczam go, by w zgrabny sposób zilustrować i uzmysłowić, jak pokrętna jest amerykańska polityka taktycznej destabilizacji, zawsze w obronie interesów wybranych oligarchów, grup nacisku lub lobby. Zawsze rękoma innych, by w finale prowokacji - zgarnąć wszystkie frukty i odbębnić triumf na defiladzie zwycięstwa.
I oto się nadarza kolejna okazja. Nie po raz pierwszy na Bliskim Wschodzie
Za to po raz kolejny w odsieczy więdnącej, absurdalnie tonącej w długach Ameryce,gwałtownie słabnącemu pax americana, w okolicznościach gdy gołym okiem widać, że USA tracą kontrolę nad globalizującym się światem i nie zdążą go sprywatyzować dla wybranych korporacji, banków i multimiliarderów.
Nie dalej jak wczoraj napisałem : Nie twierdzę, że każdy syjonista - to siewca rozkładu.TWIERDZĘ ZAŚ, ŻE SIEWCY ROZKŁADU - TO SYJONIŚCI !
Zapewne nie wszystkim wiadomo, że kongres Stanów Zjednoczonych zniósł ustawowo obowiązujący od bodaj 40 lat - zakaz eksportu ropy i produktów naftowych. Ruch zdawać by się mogło absurdalny, gdy ceny ropy na rynkach światowych osiągają swe historyczne minima.Zwłaszcza też, że dzięki wydobyciu ropy z łupków Ameryka wybiła się na paliwową niezależność.
Pozornie więc ruch te dramatycznie uderza w interesy rodzimego przemysłu paliwowego.
Błąd.
Po pierwsze zważmy, że wydobycie ropy z łupków ma ekonomiczny sens powyżej 100-150$ za baryłkę. Po wtóre, na rozwój tej gałęzi przemysłu i wybicie się na niezależność paliwową, Amerykanie wyemitowali obligacje, których termin wykupu zbliża się milowymi krokami, a na co z opisanych wyżej powodów - zwyczajnie nie ma środków. Zaś skala emisji to bańka, przy których bańka i kryzys roku 2008 - jest dziecinną igraszką.
Przeto wywołanie wojny Iran-Arabia Saudyjska, hipotetyczne zamknięcie cieśniny Ormuz, leży w najlepiej pojętym interesie Stanów Zjednoczonych.
Lecz aby to wyjaśnić, posłużę się historyczną prefiguracją manewru :
W 1973 roku, ustami prezydenta Nixona, Stany Zjednoczone jednostronnie zniosły ustaloną jeszcze w Bretton Woods regułę rocznych rozliczeń salda we wzajemnych obrotach przy użyciu złota. Tym samym przyznały się do braku tzw. "standardu złota" w stosunku do własnej waluty.
Następstwem tej deklaracji, były gwałtownie pikujące notowania dolara na finansowych rynkach świata.
Henry Kissinger, z pomocą nieocenionego Zbigniewa Brzezińskiego zwołał posiedzenie Klubu Bilderberg, na którym w tajemnicy przedstawiono i przyjęto diaboliczny plan podniesienia cen ropy o kilkaset procent i uczynienia dolara jedynym środkiem płatności w transakcjach surowcowych, podnosząc jego cenę do pierwotnego poziomu.
W tym celu wywołano wojnę pomiędzy Arabią Saudyjską - której udzielono gwarancji pomocy, z Izraelem - który faktycznie tę pomoc otrzymał.
Wściekłość krajów arabskich - nie miała sobie równych. Ogłosili więc embargo na dostawy ropy na rynki światowe - wywołując gwałtowne zwyżki cen tego surowca. A że jedynym środkiem płatności w transakcjach był dolar,gwałtownie zwyzkujące zapotrzebowanie na tę walutę, wywołało równoległy wzrost jej notowań.
A ubocznym skutkiem tego procesu, było "ostrzyżenie" krajów zadłużonych w dolarach, wskutek wzrostu jego wartości.
I tak oto, przy jednym ogniu, USA upiekły kilka pieczeni. A że kosztowało to życie Żydów i Arabów oraz pogłębioną pauperyzację zadłużonych krajów ?
A jakie to do cholery ma znaczenie ???
WSZAK CEL UŚWIĘCA ŚRODKI !
Pomyślcie jaki morał płynie z tej opowieści, zastanówcie się, czemu Stany uwalniają eksport własnej ropy.
A wnioski miejcie na uwadze, gdy czytać będziecie poniższy tekst :


pl.blastingnews.com/swiat/2016/01/nie-da...ction_ref_map=%5B%5D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

STRATEGIA DESTABILIZACJI. 2016/01/06 14:56 #163930

Kto sie interesuje, ten wie. Jednak prościej podsumowuje to :i opis pod filmem

"22.11.1963 prezydent Kennedy, za publiczne ujawnianie owego spisku został według własnych słów... 'uciszony' na zawsze. Najprawdopodobniej to przemówienie zaważyło o jego losie. Publiczny mord był przestrogą dla każdego członka rządu, który odważy się przekroczyć wyznaczoną przez ukrytych spiskowców linię działania. Wyrok wykonano w publicznym miejscu, w masońskim centrum, a udział brały niemal wszystkie agencje rządowe, jak służby ochrony, CIA, FBI, także mafia, media a nawet służba zdrowia. Sprawcy tej zbrodni zademonstrowali, że są w stanie zrobić co zechcą i nigdy nikt nie wskaże na nich palcem, pomimo, że dokonano tego w ciągu białego dnia na oczach tysięcy ludzi, przed obiektywami wielu aparatów fotograficznych oraz przez kamerami filmowymi. Owa okrutna akcja zakończyła się całkowitym sukcesem morderców!

Jaką zbrodnię popełnił John F. Kennedy?

Wystąpił on przeciwko rzeczywistemu rządowi, która w ukryciu sprawuje władzę nie tylko w USA ale na całym świecie. Głowy państw są jedynie marionetkami w ich rękach oraz są przez ów rząd wybierani."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

STRATEGIA DESTABILIZACJI. 2016/01/06 15:09 #163931

A propos destabilizacji na gruncie lokalnym.

"W demokracji nie rządzi większość, tylko doskonale zorganizowane grupy interesów. " pl.wikiquote.org/wiki/Demokracja

Autorem tych słów jest Milton Friedman - praktyk tzw. "Doktryny szoku " w podbijanych przez grupy interesów państwach. Poza tym twórca monetaryzmu, laureat nagrody Banku Szwecji im. Alfreda Nobla w dziedzinie ekonomii w 1976 roku (wcześniej otrzymał John Bates Clark Medal, 1951), przedstawiciel chicagowskiej szkoły ekonomii. Zdecydowany obrońca i propagator wolnego rynku.

Jego naśladowca Leszek Balcerowicz - polityk i ekonomista, doktor habilitowany nauk ekonomicznych, przedstawiciel szkoły ekonomicznej zwanej monetaryzmem, wicepremier i minister finansów w rządzie Tadeusza Mazowieckiego (1989–1991), Jana Krzysztofa Bieleckiego (1991) i Jerzego Buzka (1997–2000), poseł na Sejm III kadencji (1997–2000), prezes Narodowego Banku Polskiego.

30 maja 2015 Gazeta Wyborcza informuje "Ryszard Petru, były doradca Leszka Balcerowicza, założył wolnorynkowe stowarzyszenie NowoczesnaPL. Celuje w liberalne sieroty po PO i zapowiada start do Sejmu. W niedzielę kongres założycielski."
wyborcza.pl/1,75478,18019639,Balcerowicz...isableRedirects=true

Zgodnie z wiedzą Balcerowicza i Petru Komitet Obrony Demokracji to nic innego jak Komitet Obrony Doskonale Zorganizowanych Grup Interesów.

Interesów dziś w większości niemieckich.
A czym są dziś Niemcy ?. Co prawda są mocarstwem, ale zeżartym od środka. I oprócz tego :

- Mocarstwem, w którym mieszkańcom wbrew ich woli konfiskuje się nieruchomości aby przeznaczyć je dla uchodźców. Ci z wdzięczności stadnie rabują i gwałcą kobiety, a zalegalizowana szariacka policja pokazuje, kto rządzi w dzielnicy.
- Krajem, który od stuleci przy każdej możliwej okazji napadał, grabił i mordował miliony Polaków. Dziś dzięki swojej machinie medialnej swoje zbrodnie stara się przypisać Polakom.
- Narodem, który dziś musi myśleć dokąd uciekać aby nie być pobitym, obrabowanym, zgwałconym czy zarżniętym w imię narzucanej - podobno przez jakiegoś ducha niewiadomo skąd - multikulturalnym lewackim ideologiom.
- Siedzibą firm, które opłacają w Polsce swoich "gawnojedów" aby ci donosili na swój kraj i destabilizowali Polskę od wewnątrz.

Dlatego dziś niemieccy prowokatorzy w poszukiwaniu przestrzeni życiowej, przeprowadziwszy się na europejskie salony, wzorem swojego poprzednika o artystycznym zacięciu bredzą, wrzeszczą o obronie doskonale zorganizowanych grup interesów., upsss, przepraszam, demokracji oczywiście .
Czy nie zauważyliście, że to tylko Niemcy mają nieustanne wymagania wobec Polski. Czy ktoś słyszał coś na temat Polaki od Swajcara, Włocha, Hiszpana, Norwega ... czy Węgra, Czecha Słowaka ...?

"Potrzebujemy ducha wspólnotowości w Europie i jeśli będzie to konieczne, będzie to teraz narzucone siłą.[/u]" Martin Schulz
"Istnieje wiele powodów, aby aktywować mechanizm dotyczący rządów prawa i wziąć Warszawę pod obserwację" Günther Oettinger

tak samo jak wspomniany malarz kilkudziesiąt lat temu.
"Dla każdego mocarstwa sprawą fundamentalną jest przestrzeń życiowa współmierna do potęgi państwa (…) Stawką nie jest tutaj Gdańsk. Dla nas jest to kwestia powiększenia przestrzeni życiowej na Wschodzie, zabezpieczenia dostaw żywności i rozwiązania problemu państw bałtyckich. Żywność można pozyskać jedynie z obszarów słabo zaludnionych; (…) staranna niemiecka uprawa ziemi ogromnie zwiększy jej produktywność. W Europie nie widać innych możliwości (…). Oszczędzenie Polski jest wykluczone i pozostaje nam następująca decyzja: Zaatakować Polskę przy pierwszej nadarzającej się sposobności. "

"Zniszczenie Polski jest naszym pierwszym zadaniem. "

pl.wikiquote.org/wiki/Adolf_Hitler

Czy widzicie dużą różnicę co do intencji ? . Intencje są chyba jasne.

tu definicja "gawnojeda" niepoprawni.pl/blog/6063/agentura-wplywu-i-gawnojedy
i inne źródła
www.tvn24.pl/niemieckie-media-ataki-imig...mburgu,608198,s.html
wyborcza.pl/1,76842,16593132,Szariatowa_...isableRedirects=true
www.fronda.pl/a/policja-szariatowa-legal...niemczech,61977.html
wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Hamburg-...c.html?ticaid=116407

P.S. Cytatów A.H. nie Użyłem w celu propagowania pewnych idei, lecz jako ostrzeżenie dla wierzących w obronę demokracji przez opłacanych korporacyjnych monetarystów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

STRATEGIA DESTABILIZACJI. 2016/01/06 18:08 #163936

Panowie wieszczycie tu armagedon jaki sprowadzą na nas ciemne siły, masoneria i ci wredni Niemcy, więc może uraczcie nas mniej oświeconych swoimi wizjami alternatywy. Czytając niedawny apel Pana Bartosika do prezydentów Rosji i Chin to jego poglądy na ten temat stają się dość jasne. A ty Zorro też uważasz że wybawieniem dla skołowanego świata staje się Putin? I jak to się ma do definicji gawnojada czy agenta wpływu? Masońsko-niemiecko-syjonistyczny spisek mamy zastąpić rusko-chińskim?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

STRATEGIA DESTABILIZACJI. 2016/01/06 22:20 #163945

To oczywiście ważna wypowiedź JFK. Ale przed nim już Eisenhoower, w pożegnalnym przemówieniu, przestrzegał Amerykanów przed wpływami i spiskiem kompleksu wojskowo-przemysłowego. I uszedł z życiem. Lecz dla Kennedy'ego, przysłowiowym gwoździem do trumny, była przezeń wydana dyrektywa 11110, przywracająca departamentowi skarbu (de facto państwu) ograniczone prawo emisji $, w oparciu o tzw. "standard srebra" , w stosunku do nominałów 2$ i 5$. Był to "zamach" na FED ("rezerwę federalną" a w rzeczywistości syndykat prywatnych banków), która na drodze podstępu, uzyskała w roku 1913 monopol na druk $. Zaś podstęp ten był analogiczny do trybu uchwalenia naszej konstytucji 3 maja : wykorzystano przerwę urlopową i nieobecność opozycyjnych posłów, do uchwalenia kontrowersyjnej ustawy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

STRATEGIA DESTABILIZACJI. 2016/01/06 22:35 #163946

Zaś a propos grup nacisku : w samej Brukseli, liczebność lobbystów jest oceniana na 20-30.000 osób i zajmują sporych rozmiarów dzielnicę. A co do "niemieckości" Schulza (szkoła bibliotekarska - bez matury) z wdziękiem nazwanego przez Berlusconni'ego KAPO, dalej - Junckera, Cohen-Bendita i innych najgłośniej i najbezczelniej się odgrażających Polsce, mam spore wątpliwości. Uzasadnione.
Natomiast o "planie Balcerowicza", gdzie i kiedy powstał, przez kogo napisany i czemu od początku służył - jeszcze z pewnością napiszę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

STRATEGIA DESTABILIZACJI. 2016/01/06 22:48 #163947

Czcigodnemu Jurdzie, odpowiem zaś cytatem z prof.Pawła Wieczorkiewicza :
" Historyk, który mówi krytycznie o tak zwanej spiskowej teorii dziejów, jest historykiem niepoważnym, hołdującym historii dla idiotów lub prostaczków, którzy wierzą w to, co widzą w telewizji i czytają w gazetach. Jest bowiem historia prawdziwa i historia medialna, fasadowa. Ta prawdziwa w dużej mierze toczy się za kulisami. A za nimi działają przede wszystkim tajne służby."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

STRATEGIA DESTABILIZACJI. 2016/01/07 00:23 #163950

Takie mamy czasy że wystarczy jeden komentarz by dorobić się tytułu CZCIGODNEGO...bez urazy Jurda ;)
A moja znajomość szachów mówi mi że niezwykle rzadko pionek stawia mata Królowi...tak więc ta egzaltacja wykryciem światowego spisku to raczej autopromocja autora wątku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

STRATEGIA DESTABILIZACJI. 2016/01/07 12:14 #163954

Sir Zorro napisał: tu definicja "gawnojeda" niepoprawni.pl/blog/6063/agentura-wplywu-i-gawnojedy


Dziękuje Sir Zorro za przypomnienie. Pisałem już o tym, ale jesteście Panowie razem z paranoicznym autorem tego wątku gawnojedami Putina. Świat nie znosi próżni. Jeśli żydowsko-masoński zachód to zło to zawsze może nas przygarnąć mateczka R.

Podobno Rosja jest obecnie na granicy bankructwa. Jednocześnie polski internet aż roi się od rusofilicznych trolli spod znaku Korwina, ONRu i innych.... Zaczynam podejrzewać, że Panowie robicie laskę Wladimirowi Putinowi za darmo.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

STRATEGIA DESTABILIZACJI. 2016/01/07 14:18 #163958

Jurda,
tu się dowiesz kto tak naprawdę w Rosji pokłada nadzieję
pl.blastingnews.com/swiat/2015/05/wspolp...-delhi-00400497.html
www.middleeasteye.net/news/analysis-dron...-and-russia-24061368

a tu dlaczego tak jest
www.fzp.net.pl/opinie/dlaczego-tak-wielu...piera-umowe-z-iranem

Robot,
nie dość, że po raz kolejny popisujesz się brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem, to tylko ktoś na Twoim poziomie potrafi skojarzyć Niemcy z siedzibą sowieckich służb.
Użyłem tego wyrażenia w połączeniu z Niemcami, którzy nawet nagradzaja czasem antenowym za oczernianie Polski i ostro dopingują swoich odpowiedników gawnojedów, czyli scheiße - essen.
Poza tym pokaż mi chociaż jeden post z kilkuset w którym coś pozytywnie pisałem o Rosji.

A jeśli już chcesz robić laskę, to tu masz namiar:
Demonstracja Komitetu Obrony Doskonale Zorganizowanych Grup Interesów.
Sobota, 9 stycznia godzina 14 - 16, Berlin, Unter der Linden 52, pomiędzy Schadowstrasse i Neustädter Kirchstr/Glinkastrasse.

Parę minut do legendarnego dworca Zoo. Więc wyjazd z pewnością Ci się zwróci.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

STRATEGIA DESTABILIZACJI. 2016/01/07 16:42 #163959

Ale istotą gawnojedztwa jest to, że "smakosz" nie wie komu tak naprawdę robi dobrze. I powtórzę to - wy wszyscy polscy trolle szczujący ludzi na UE, na USA i szukający spisków żydowskiej finansjery robicie laskę Wladimirowi Putinowi i jesteście rozgrywani nawet jeśli sobie z tego nie zdajecie sprawy.

Kropka bez odbioru.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

STRATEGIA DESTABILIZACJI. 2016/01/08 03:58 #163970

Kierunek Berlin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

STRATEGIA DESTABILIZACJI. 2016/01/08 13:05 #163980

Więc bierz swoją również poczytalną, świadomą i politycznie niezmanipoulowaną koleżankę z kursu i róbcie laski zorganizowanym grupom:
- Saudów wspierający ISIS i finansującym budowę meczetów w Europie i w Polsce
- hord zwolenników religii miłości rabującym i gwałcących kobiety, i ścinającym głowy niewiernym.
- pedofilów poślubiającym 6 - letnie dziewczynki,
- terrorystów, handlarzom, przemytnikom broni i ludzi.
- prowokatorów z niemieckich mediów z premedytacją dezinformujących swój naród i deprecjonujących Polskę przy kazdej okazji,
- inwestorów czekających na wykup za bezcen polskich lasów i innych gruntów i nieruchomości.
I nie zapomnij też o wybitnych artystach i producentach filmowych dla corocznych uczestników Berlin Gay Pride.

Berlin tylko czeka na tak rozgarniętą i niezmanipulowaną intelektualną elitę.

Ale za nim wyjedziesz, wytłumacz proszę nam maluczkim, jak wstręt wobec praktyk wzorowanych na targowicy - zdrady na rzecz Rosji, która się przyczyniła do rozbioru Polski oraz uzasadnione obrzydzenie do powyższych Idei i grup może wzmacniać Putina.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.

Media społecznościowe

Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone