Kultura

Festiwal Baniek Mydlanych w Bytomiu


Twoja reklama w gazecie Bytomski.pl

Płyn, woda, dwa kijki i pętelka – to zestaw potrzebny do udziału w zabawie podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Baniek Mydlanych. Atrium Plejada będzie kolejnym przystankiem na mapie czwartej edycji tego wydarzenia, które wiosną i latem integruje całe rodziny. Organizatorzy zapraszają mieszkańców Bytomia i okolic już w najbliższą sobotę, 7 lipca.

Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych przyciąga pozytywną energią mieszkańców całej Polski od kilku lat. To wydarzenie rodzinne wpisujące się w tzw. nurt edutainment, dzięki łączeniu nauki i rozrywki. Festiwal znany jest ze swej niepowtarzalnej atmosfery, feerii barw oraz pełnych fantazji pomysłów, a jego głównym atutem jest rodzinna, międzypokoleniowa integracja.

Reklama

Po raz kolejny Partnerem Festiwalu jest Grupa Atrium. Aż dziewięć należących do niej centrów handlowych znalazło się w kalendarzu OFBM.
7 lipca Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych zagości w Atrium Plejada. To kolejny przystanek na trasie tego wydarzenia, obejmującego wiele miast w całym kraju. Organizatorzy zapewnią uczestnikom kompletne zestawy niezbędne do wspólnej zabawy – płyn do ogromnych baniek oraz akcesoria do ich puszczania. Podczas eventu zaplanowano m.in. bańkową Familiadę oraz konkurs na największą bańkę mydlaną. Nie zabraknie także zajęć z Zumby, bańkowych quizów, a także animacji i konkursów z nagrodami.

- Trudno wyobrazić sobie dzieciństwo bez puszczania baniek mydlanych. Dzieci kochają tę zabawę ze względu na jej prostotę, a jednocześnie niezwykłe efekty. Festiwal Baniek Mydlanych kierujemy nie tylko do najmłodszych - to świetna zabawa, która wywołuje uśmiech u wszystkich, bez względu na wiek. Do dyspozycji uczestników będzie cały asortyment gadżetów, od najmniejszych po profesjonalne przyrządy do puszczania baniek. Zachęcamy więc gości naszego centrum wraz ze swoimi pociechami lub wnukami do wspólnej rozrywki pod okiem animatorów - mówi Joanna Plata, dyrektor Atrium Plejada.

Wydarzenie odbędzie się na parkingu przed Atrium Plejada, w godzinach 13:00 – 17:00. Kolejnymi przystankami w ramach tegorocznego OFBM będą:

28.07.2018 - Piła - Atrium Kasztanowa
04.08.2018 - Toruń - Atrium Copernicus
05.08.2018 - Lublin - Atrium Felicity
18.08.2018 - Olkusz - Atrium Olkusz
01.09.2018 - Szczecin - Atrium Molo

Więcej informacji oraz szczegółowy plan wydarzenia znajduje się na profilu Facebook Ogólnopolskiego Festiwalu Baniek Mydlanych oraz poszczególnych centrów Atrium biorących udział w wydarzeniu.

Zobacz też:
Reklama: