Kultura

Zakochani bytomianie wyznają miłość


Zakochani z całego Bytomia wyznawali sobie miłość w Agorze! Najpiękniejsze życzenia uwieczniono na filmie, który można zobaczyć poniżej.

Reklama

Dzień świętego Walentego to magiczny czas! Choć miłość powinniśmy okazywać każdego dnia, to szczególnej odwagi do manifestowania swoich uczuć nabieramy właśnie w walentynki. Nie bez kozery! Tego bowiem dnia nad zakochanymi czuwa ich patron – święty Walenty, który dodaje animuszu i wiary w siebie.

Co roku, w niedzielę poprzedzającą 14 lutego, do bazyliki w Terni, w której znajduje się srebrny relikwiarz ze szczątkami świętego „patrona miłości” pielgrzymują pary narzeczonych nie tylko z Włoch, ale i z całego świata. To tam ślubują sobie miłość.

W tym roku uczucia można było wyznać także w galerii handlowej Agora w Bytomiu. 11 lutego zakochani nagrywali życzenia video dla ukochanej osoby przy specjalnej walentynkowej ściance. Z kolei dziś, czyli w walentynki, filmiki ujrzały światło dzienne, a autorzy najciekawszych z nich otrzymają słodkie niespodzianki.

Zobacz też:
Reklama:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.