Miasto

1 listopada wiele zmian w organizacji ruchu

Niektóre ulice zostaną wyłączone z ruchu, a na innych zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Bytomianie muszą przygotować się na wiele zmian w pobliżu cmentarzy, które będą obowiązywać tylko w dniu Wszystkich Świętych.

Policja jak co roku zapowiada akcję "Znicz", która prowadzona jest w całym kraju. To nie tylko wzmożone kontrole na ulicach, ale także liczne zmiany w organizacji ruchu. Te obowiązywać będą tylko 1 listopada i dotyczą głównie ulic, które znajdują się w pobliżu cmentarzy. Zmiany to:

Reklama

Wyłączenie z ruchu kołowego:

- odcinka ul. Powstańców Śląskich od ul. Piekarskiej do ul. Czarnieckiego (na ulicach Rudzkiego i Czarnieckiego pomiędzy ul. Powstańców Śląskich a ul. Grottgera obowiązywać będzie ruch dwukierunkowy),
- odcinka ul. Piekarskiej od ul. Żeromskiego do ul. Prusa.

Wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na ulicach:

- Piekarskiej od wjazdu na teren zakładu pogrzebowego (za przystankiem tramwajowym) poprzez ul. Kwiatową do ul. Mickiewicza,
- Szafranka od ul. Staffa do ul. Alojzjanów,
- Kraszewskiego od Al. Legionów do ul. Fałata,
- 9-go Maja od ul. Partyzantów do ul. Obrońców Westerplatte,
- Grottgera od ul. Czarnieckiego do ul. Piekarskiej,
- Orląt Lwowskich od ul. Piekarskiej do ul. Czarnieckiego

Przy tej okazji warto przypomnieć, że KZK GOP w dniu Wszystkich Świętych wprowadził darmowe przejazdy komunikacją miejską. Wszystkim tramwajami oraz autobusami można poruszać się bez biletu. Szczegóły TUTAJ.

Zobacz też:
Reklama
Promocja noworoczna