Miasto

Zmieniamy się dla was na nowy rok


Twoja reklama w gazecie Bytomski.pl

Bytomski.pl będzie zamknięty przez dwa dni. W tym czasie nasz portal zostanie przeniesiony na zupełnie nową infrastrukturę, która sprawi, że jeszcze więcej ludzi będzie mogło nas odwiedzać, a system będzie lepiej działać.

Kiedy 5 lat temu Bytomski.pl stanął na obecnym serwerze sądziliśmy, że jego parametry będą nam wystarczać na bardzo długo. Dziś jednak nasz portal jest o wiele popularniejszy, niż w 2013 roku. Bywają momenty, gdy jednocześnie wchodzi na niego tak dużo ludzi, że maszyna nie wytrzymuje obciążenia i wielu internautów nie może się na niego dostać. Z tego względu podjęliśmy decyzję o przeniesieniu Bytomski.pl na nowe serwery.

Reklama

Będzie to wymagające przedsięwzięcie, dlatego portal zostanie wyłączony na dwa dni: 31 grudnia i 1 stycznia. Większość z Was będzie się wtedy przygotowywać do sylwestrowej zabawy, a później po niej odpoczywać, dlatego uznaliśmy, że przerwa w tym terminie będzie najmniej bolesna :).

Wraz z nowym rokiem wejdziecie na nowy Bytomski.pl. Oprócz szybszej maszyny i nowego oprogramowania zapewnimy też większe bezpieczeństwo Waszych danych. Pojawią się także różne nowości. Będziemy wprowadzać je stopniowo, aby zapewnić stabilne działanie wszystkich funkcjonalności. Zawczasu przepraszamy za ewentualne usterki. Mamy nadzieję, że nam je wybaczycie, bo zmieniamy się po to, aby Bytomski.pl był jeszcze lepszy.

Do zobaczenia w nowym roku!

Zobacz też:
Reklama: