Polecamy

Kotary zamiast drzwi - wygodniej i oszczędniej

Oddzielenie pomieszczeń od siebie lub od otoczenia zewnętrznego, to klasyczna metoda na ochronę przed napływającymi dźwiękami, zanieczyszczeniami czy dostępem osób niepowołanych. Niestety trudno mówić o wygodzie tego rozwiązania, w szczególności gdy zachodzi konieczność nieustannego przemieszczania się pomiędzy różnymi pomieszczeniami. Także wtedy, gdy trzeba co rusz przechodzić z wnętrza na zewnątrz. A gdyby tak zastosować kotary zamiast drzwi? Jakie zalety niesie ze sobą produkt mający postać pasków z PCV?

Zastosowanie kotary zamiast drzwi to przede wszystkim znacznie wygodniejsze i płynniejsze przemieszczenia się - osób, ale i pojazdów. Kotary w postaci pasków z PCV są bowiem stosowane głównie w przemyśle, choć nie tylko. Komfort poruszania się pracowników czy pojazdów różnego rodzaju, wiąże się z efektywniejszym wykorzystaniem przestrzeni przemysłowych, hal produkcyjnych, magazynów. Poza tym można liczyć na oszczędności, które są ważnym elementem prowadzenia biznesu, niezależnie od branży.

Kotary na drzwi chronią przed utratą czynników panujących w danym pomieszczeniu. Można liczyć na zachowanie pożądanych warunków temperaturowych, zabezpieczenie przed hałasem i wszelkiego typu zanieczyszczeniami. To ważne, bowiem wielokrotnie ma wpływ na stan, właściwości i sposób przechowywania określonych produktów lub prawidłowość podejmowanych prac.

Kotary na drzwi zapewniają bezpieczeństwo poruszania się. Nie ograniczają ruchu osób i pojazdów. Są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, a do tego możliwe do wykonania w różnych typach, by odpowiedzieć na potrzeby miejsc, w których mają zostać zamontowane.

Na ich indywidualne dopasowanie, pomoc w doborze konkretnego rozwiązania, a nawet fachowy montaż, można liczyć, korzystając z oferty https://www.kurtynypasowe.pl/. Zgrany i przede wszystkim doświadczony zespół, odpowiada na potrzeby najbardziej wymagających odbiorców, każdorazowo mając na względzie konkurencję, którą klient chce wyprzedzić poprzez podejmowane działania, w tym udoskonalanie wykonywanych realizacji.

Materiały partnera

Zobacz też:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.