Trafiaj zbytomski.plprosto do celu

Z nami dotrzesz do swoich odbiorców!Wesprzemy Twoje działania w zakresie marketinguOferujemy wsparcie fotograficzne oraz audiowizualne

0
unikalnych użytkowników
0
odsłon w ciągu roku
0
drukowanych gazet

Bytomski.pl daje Tobie i Twojej firmie gwarancję dotarcia do mieszkańców Bytomia. Razem z nami Twoja oferta trafi do 1/3 popularcji miasta - tej aktywnej i ciekawej świata. Aż 60% naszych odbiorców jest w wieku od 25 do 44 lat i pracuje na etacie, a blisko 50% ma wyższe wykształcenie. Przez 11 lat osiągnęliśmy czołową pozycję wśród mediów internetowych w Bytomiu, dzięki czemu mamy wielką grupę stałych czytelników. Spośród 40 tysięcy unikalnych użytkowników każdego miesiąca ponad połowa odwiedza Bytomskiego codziennie. To czyni nasz serwis podstawowym źródłem informacji o bieżących wydarzeniach w mieście.

Docieramy wszędzie

Zasięg

Docieramy do mieszkańców i cyfrowo i analogowo. w 2017 roku osiągnęliśmy wynik ponad 2 milionów sesji i 3,8 mln odsłon w ciągu roku. Nasza gazeta ma największy nakład w mieście!

Video

Usługi video

Bytomski.pl się zmienia. W najbliższych miesiącach planujemy uruchomić nowe funkcje i rozwinąć treści wideo. W tym celu przygotowujemy własne studio, gdzie będziemy nagrywać dla Was wywiady, debaty i różne filmy o Bytomiu.

Gazeta

"Informator Bytomski" wkładany jest bezpośrednio do skrzynek pocztowych mieszkańców. Oprócz tego gazeta jest dostępna również na stojakach w centrach handlowych Plejada oraz M1, Biurze Promocji Bytomia i budynkach Urzędu Miejskiego przy ul. Parkowej i Smolenia.

Portal miejski i gazeta

Bytomski.pl jest obecnie największym internetowym serwisem miejskim. Wraz z jego rozwojem stworzyliśmy również gazetę, która dociera do największej liczby mieszkańców w Bytomiu

Kontakt w sprawie reklamy

Dział reklamy portalu i gazety Bytomski.pl

e-mail: reklama@bytomski.pl
tel.: 796-129-707
tel.:
786-802-173


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.

Media społecznościowe

Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone