Reklama

Kredyt gotówkowy 0 procent - gdzie szukać ofert?

Obecnie ogromną popularnością cieszy się kredyt gotówkowy. Jest to najczęściej wybierana oferta bankowa, która może być dobrana zgodnie z indywidualnymi potrzebami, oczekiwaniami, a także możliwością spłaty, która nie będzie zbyt wielkim obciążeniem dla miesięcznego budżetu klienta.

Niewątpliwym plusem tej oferty jest fakt, że może być ona przeznaczona na dowolny cel, dzięki któremu kredytobiorca ma szanse wykorzystać go zgodnie z indywidualnymi potrzebami bez konieczności ujawniania wydatków. Szukając kredytu gotówkowego warto skorzystać z porównywarki ofert.

Kredyt gotówkowy - co trzeba zrobić, aby go otrzymać?

Ubieganie się o kredyt gotówkowy nie jest niczym skomplikowanym. W większości przypadków wystarczy tylko złożyć wniosek o kredyt, co obecnie możemy wykonać nawet bez wychodzenia z domu. Decydując się na kredyt, często kierujemy się przeświadczeniem, że najlepiej wybrać ofertę banku, którego już jesteśmy klientem, ponieważ dzięki temu możemy liczyć na najlepsze warunki kredytowe. Oczywiście czasami jest to prawda, ponieważ banki czasami mają dla swoich klientów w ofercie takie produkty jak kredyt 0 procent. Niestety nie jest to żadną regułą. Bowiem coraz częściej zdarza się jednak tak, że banki wprowadzają ofertę kredytu 0 procent dla nowych klientów. Chociaż wciąż jest ich niewiele, ponieważ trzeba pamiętać, że to odsetki stanowią zarobek dla firm bankowych. Aby sprawdzić wszystkie różnice, najlepiej jest skorzystać z porównywarki Totalmoney i rankingów kredytowych.

Kredyt gotówkowy RRSO 0 procent

Najczęstszą frazą wpisywaną w wyszukiwarkę internetową w momencie, w którym decyzja o kredycie zapadła, jest „Jak znaleźć najlepszy kredyt?”. To, czy oferta jest atrakcyjna, bez wątpienia zależy od wielu czynników. Jedno jest jednak pewne. Wybierając kredyt, powinniśmy się zdecydować na ten najtańszy. W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem będzie kredyt 0 procent. Gdzie znaleźć taką ofertę i jak wybrać tę najtańszą spośród wielu dostępnych produktów finansowych?
Kredyt 0% to oferta bankowa, w której kredytobiorca zwraca dokładnie tyle, ile pożyczył. Reszta warunków jest już podobna jak w przypadku zwykłego kredytu. Wniosek obecnie możemy składać online, telefonicznie albo tradycyjnie w placówce banku. Kredyt 0 procent wydaje się być idealną opcją, by uzyskać dodatkowe środki, a jednocześnie nie ponosić wyższych kosztów w momencie jego spłaty. Czy jednak tak jest zawsze? Trzeba to dokładnie sprawdzić. Może zdarzyć się tak, że owszem RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) będzie wynosiła 0 %, ale warunki będą zawierały inne dodatkowe koszty. Dodatkowo warto wspomnieć, że w takim wypadku jest to kredyt udzielany najczęściej na małą kwotę i na krótki czas spłaty. 

Przykładem takiej oferty może być oferta Alior Banku:

 • Kwota kredytu: 1 000-5 000 zł
 • Okres kredytowania: od 2 do 12 miesięcy
 • Oprocentowanie: 0,00%
 • Prowizja: 5%
 • Ubezpieczenie: 0,00%
 • Inne koszty: Brak.

Kredyt gotówkowy prowizja 0 procent

Innym korzystnym przykładem oferty kredytowej, na którą również warto zwrócić uwagę, jest kredyt gotówkowy z prowizją 0 %. Tutaj również kwestia ubiegania się o kredyt jest podobna jak w przypadku starania się o klasyczne zobowiązanie bankowe.

Przykładem takiego kredytu może być oferta banku Millennium:

 • Kwota kredytu: 5 000 do 20 000 zł
 • Okres kredytowania: 58 miesięcy
 • Oprocentowanie: 7,15%
 • Prowizja: 0,00%
 • Ubezpieczenie: 0,30%
 • Inne koszty: Brak.

Obecnie na rynku znajdują się także takie oferty, które łączą ze sobą zarówno prowizję jak i oprocentowanie 0 procent. Jedną z takich przykładowych ofert ma do zaoferowania Getin Bank. Jest to oferta skierowana do nowych klientów:

 • Kwota kredytu: 500 do 4 000 zł
 • Okres kredytowania: od 2 do 12 miesięcy
 • Oprocentowanie: 0,00%
 • Prowizja: 0,00%
 • Ubezpieczenie: 0,00%
 • Inne koszty: Brak.

Znalezienie idealnego kredytu, który będzie dopasowany do naszych potrzeb, jest możliwe. Jednak trzeba dokładnie przeanalizować oferty dostępne na rynku, ponieważ zawsze mogą kryć się tam dodatkowe koszty, które spowodują, że nasz kredyt będzie zdecydowanie droższy. Niestety dzieje się tak, że banki oferują kredyty 0%, ale doliczają dodatkowe koszty za wspomnianą już wcześniej prowizję, ubezpieczenie czy płatne konto bankowe. W takim wypadku warto także skorzystać z kalkulatora kredytowego, który pomoże obliczyć wysokość wszystkich opłat. Dzięki niemu dowiemy się, czy kredyt jest faktycznie opłacalny i czy nie obciąży za bardzo naszego budżetu.

Zobacz też:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.