112

Zderzenie dwóch samochodów na ul. Kilara. Oba nadają się do kasacji

Previous Next

Nie wyglądało to dobrze. Na ulicy Kilara doszło do poważnej kolizji. Oba samochody są tak rozstrzaskane, że nadają się do kasacji.

Reklama

Na skrzyżowaniu ul. Kilara z ul. Dojazd doszło do poważnej kolizji. Samochód osobowy marki Ford skręcając w lewo zderzył się z jadącym z naprzeciwka Oplem. Na szczeście nic niekomu się nie stało. 

- Była to zwykła kolizja zakończona mandatem karnym - wyjaśnia podkom. Anna Lenkiewicz z Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu. 

- Moje auto nadaje się do kasacji - mówi jedna z uczestniczek zdarzenia. - Będę musiała wziąć samochód zastępczy - dodaje. 

Na miejscu swoje czynności prowadziła policja i straż pożarna. Ulica przez krótki czas była zablokowana. Było to z pewnością bardzo dotkliwe dla kierowców, ponieważ ul. Kilara jest aktualnie, ze względu na remont ulicy Zabrzańskiej, ważnym objazdem skrzyżowania na Zamłyniu. Teraz nie ma utrudnień, a doga jest przejezdna. 

fot. Magdalena Grabowska/Ania Soczewka

Zobacz też:
Reklama:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.

Media społecznościowe

Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone