Bytomski.pl jest liderem wśród mediów lokalnych w Bytomiu. Portal funkcjonuje nieprzerwanie od 2006 roku, natomiast powiązana z nim gazeta ukazuje się od 2014 roku. Dzięki połączeniu nowoczesnych, cyfrowych środków przekazu z tradycyjnymi docieramy z naszymi informacjami do pełnego spektrum mieszkańców Bytomia. Czytają nas zarówno osoby młode, doskonale posługujące się Internetem, jak i starsi bytomianie.

reklama

Reklama w bytomskiej prasie

Gazeta Bytomski.pl jest obecnie największym wydawnictwem tego typu w mieście. Za sprawą naszych gazet mieszkańcy mają rzetelny przegląd bieżących wydarzeń z minionego miesiąca, a reklamodawcy mogą skutecznie dotrzeć do dużej grupy odbiorców. Porozmawiaj z przedstawicielami działu reklamy Bytomski.pl, by poznać dostępne możliwości promocji Twojej firmy.

Najnowsze wydanie gazety

Zajrzyj do ostatniego numeru

gazeta
gazeta
tablet

Bytom
reklama w internecie

Z racji kilkunastu lat funkcjonowania na rynku nasz portal posiada duże grono stałych czytelników, którzy codziennie sprawdzają o czym piszemy. Naszym reklamodawcom oferujemy formaty displayowe, artykuły sponsorowane oraz specjalne kampanie dopasowane do potrzeb klienta. Jesteśmy elastyczni i potrafimy niejedno zrobić ;) Napisz lub zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się, co możemy dla Ciebie zrobić.

portal

Co wyróżnia Bytomski.pl

reklama

Lokalność

piszemy o Bytomiu dla mieszkańców Bytomia

reklama

Szybkość

codziennie informujemy o najnowszych wydarzeniach

reklama

Szerokie grono odbiorców

poprzez portal i gazetę trafiamy zarówno do młodych, jak i starszych

Bytomski.pl w liczbach

335 tys.

odsłon miesięcznie

5,2 mln.

odsłon przez ostatni rok

37 tys.

fanów na Facebooku

Kontakt z działem reklamy

poniedziałek-piątek

08:00 - 16:00

Rynek 12

41-902 Bytom

agent

Emilia Brol

kierownik ds. sprzedaży

agent

Krzysztof Sienny

Specjalista ds. sprzedaży

Napisz do nas

Zaufali nam