112

Zaginęła 12-latka w Bytomiu. Trwają poszukiwania


We wtorkowe popołudnie dwunastoletnia dziewczynka wyszła z domu i dotąd nie ma z nią kontaktu. Rodzina i policjanci z bytomskiej komendy prowadzą poszukiwania.

Reklama

Wczoraj około godziny 15:00 Sofia Brovczuk opuściła dom przy ul. Fałata i od tego momentu najbliżsi nie wiedzą, co się z nią dzieje. Dziewczynka pochodzi z Ukrainy, w sierpniu przyjechała wraz z rodziną do Polski, ale potrafi porozumiewać się w języku polskim.

Jak informuje Policja, zaginiona wygląda na 13 lat, ma ok. 153-155 cm wzrostu, zielone oczy, zadarty nos, przylegające uszy i pełne uzębienie.

Rodzina i policjanci proszą o pomoc wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionej 12-latki. Najlepiej skontaktować się z najbliższą jednostką Policji, bądź przekazać informacje drogą telefoniczną dzwoniąc pod numer alarmowy 112, ewentualnie przesyłając wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Reklama:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.

Media społecznościowe

Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone