13. PKO Bytomski Półmaraton. Ruszyły zapisy

Wprawdzie do kolejnego Bytomskiego Półmaratonu jest jeszcze pół roku, ale już teraz ruszyły zapisy. Im wcześniej potwierdzisz swój start, tym mniej zapłacisz. Tradycyjnie na jednego szczęśliwca będzie czekać... nowy samochód.

D4 N8002 kopia

To jedna z największych imprez sportowych w Bytomiu. Bytomski Półmaraton cieszy się wielkim zainteresowaniem miłośników biegania i to nie tylko z naszego miasta. Wczesną jesienią do Bytomia zjeżdża się wielu zawodników z całego kraju, którzy potem ruszają w trasę naszymi ulicami.

W tym roku odbędzie się już 13. edycja PKO Bytomskiego Półmaratonu. Zawody mają się odbyć 17 września i jak zawsze start oraz meta znajdą się na terenie Centrum Handlowego Atrium Plejada.

Organizator przygotował trzy dystanse dla uczestników. Największym wyzwaniem będzie półmaraton, czyli trasa o długości 21 km. Osoby mniej zaawansowane będą mogły sprawdzić się na trasie 10,5 km lub 5 km. Swoich sił będą mogli spróbować także miłośnicy nordic walkingu.

13. PKO Bytomski Półmaraton dopiero za pół roku, ale zapisy ruszyły już teraz. Im wcześniej potwierdzisz swój start, tym mniej zapłacisz. Do końca lipca osoby, które chcą startować na 21 lub 10,5 km zapłacą jedynie 70 zł. Potem kwota będzie rosnąć. Szczegółowy cennik znajduje się na stronie imprezy (TUTAJ). Tam też można się zapisywać.

Na uczestników czeka atrakcyjna nagroda w postaci nowego samochodu. Toyota Aygo zostanie wylosowania wśród tych, którzy ukończą zawody w regulaminowym czasie. Dotyczy to tylko osób startujących na dystansie 21 i 10,5 km.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon