Lodowisko w Bytomiu otwarte

Jeśli preferujecie ruch na świeżym powietrzu, to możecie ostrzyć łyżwy! Można już korzystać z lodowiska przy placu Sobieskiego.

Bytomski4 losez

losezWszyscy będą mogli zobaczyć pokazy hokeistów i hokeistek TMH Polonia Bytom. O 16.00 zaplanowano bowiem oficjalne otwarcie sezonowego lodowiska na placu Jana III Sobieskiego. Każdy będzie mógł skorzystać z darmowej nauki jazdy na łyżwach. W rolę instruktorów wcielą się trenerzy niebiesko-czerwonych. O godzinie 17:00 swoje umiejętności zaprezentują najmłodsi hokeiści podczas meczów pokazowych grup U-8 i U-10. W przerwach będą konkursy dla publiczności. Godzinę później rozpocznie się ślizgawka połączona z konkursem na najlepszego solistę i najlepszej pary wieczoru.

Lodowisko jest czynne od poniedziałku do piątku 16.00 do 21.00, w soboty, niedziele i święta - od 9.00 do 21.00 z tym że ostatni łyżwiarze mogą wejść na obiekt o 20.00.

Jednorazowe wejście na ślizgawkę (45 minut) kosztuje 3 zł. Za okazaniem karty 3+ rodziny wielodzietne płacą za wejście na obiekt 1,5 zł za osobę. 4 zł kosztuje wypożyczenie łyżew, a 6,5 zł ostrzenie jednej pary łyżew.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Byt lodowisko

Darmowe lodowisko na koniec ferii

Byt budowa lodowiska pl sobieskiego

Na pl. Sobieskiego powstaje lodowisko

Ślizgawka czynna od soboty

Karol Walas

Jak terapeuta z przedszkola stał się fotografem przyrody

Górnośląskie Koleje Wąskotorowe

Pociągi wąskotorowe wyjadą na tory [ROZKŁAD...

Byt dym sw wojciech bytom

Mgła zakryła Bytom? Nie, to smog!

Byt targi pracy agora

Szukasz pracy? Przyjdź na targi