Hokej: Porażka z Unią Oświęcim

Podopieczni Miroslava Ihnacaka po raz kolejny pokazali, że walczą do końcowego gwizdka. Po dobrej grze ulegli wczoraj na wyjeździe zespołowi Aksam Unii Oświęcim 2:4.

Mecz w pierwszej tercji nie był porywającym widowiskiem. Gospodarze mieli przewagę jednak żadna ze stron nie zdobyła bramki. Drugą część meczu świetnie rozpoczęli zawodnicy z Oświęcimia. W ciągu czterech minut zdobyli dwie bramki. W 34. minucie pierwsze trafienie zanotowali bytomianie, jednak pięć minut później na 3:1 dla gospodarzy podwyższył Barinka. Chwilę potem było już 3:2 za sprawą Błażeja Salomona. Niestety hokeiści z Oświęcimia w trzeciej tercji podwyższyli na 4:2 i mimo ambitnej postawy naszych zawodników, mecz zakończył się zwycięstwem miejscowych.

Kolejnym rywalem niebiesko-czerwonych będzie w piątek, 24 stycznia o 18.00 zespół Comarch Cracovia Kraków.