Bobrek Fashion Street

Ulica nie musi kojarzyć się z nudą, a moda to nie tylko domena dorosłych. Udowodniła to grupa bytomskich dziewczynek, które uczestniczyły w projekcie „Bobrek Fashion Street”. Ich udział w modowym przedsięwzięciu prezentuje wystawa zdjęć w Galerii na Poziomie. Wernisaż odbędzie się 5 lutego o godz. 17:00

Bytomski4 Agora Bytom Bobrek Fashion Street 1

Celem projektu „Bobrek Fashion Street”, który trwał od września do listopada 2013 r., było ukazanie młodych bytomianek w roli kreatorek, modelek, artystek. Brały w nim udział cztery dziewczynki z dzielnicy Bobrek. Przez trzy miesiące szyły i przerabiały ubrania, tak, by przy pomocy modowej blogerki oraz krawcowej stworzyć wyjątkowy zestaw dwóch kreacji. Stroje zaprezentowały następnie na oficjalnym pokazie. Fotorelację z tego niezywkłego przedsięwziecia prezentuje Agora Bytom w swojej Galerii na Poziomie.

- Cieszymy się, że w Bytomiu są takie zdolne młode projektantki. Zawsze staramy się wspierać najciekawsze lokalne inicjatywy, a „Bobrek Fashion Street” z pewnością do nich należy – mówi Hanna Petters, marketing manager Agory Bytom. – Na wystawie zobaczymy, jak dziewczynki prezentują się w usztych własnoręcznie strojach. Będziemy mogli także prześledzić, jak radziły sobie z modowymi wyzwaniami podczas trwania BFG – dodaje.

Jak podkreślają organizatorzy imprezy, uczestniczki projektu nie tylko spędziły trzy- miesięczną przygodę z modą, ale otrzymały również niepowtarzalną możliwość poznania swoich możliwości. Nauczyły się wyrażać osobowość za pomocą ubrań, pracować w grupie i rozwijać talent.

Miejsce: Galeria na Poziomie w Agorze Bytom
Ekspozycja wystawy: od 4 lutego do 4 marca, w godzinach otwarcia Agory Bytom
Wstęp: Wolny

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Robisz zdjęcia? Wyślij je do Agory

Bytomski5 1174877 222444117956073 1781288552 n

A Ty gdzie zabierzesz bytomskiego lwa?

Bytomski4 IMG 4715 mini

Bytomianin opowie jak przepłynął jezioro Bajkał...

Bytomski4 lowcymisie

Dzień Misia z Misiami - zapraszają Łowcy.b

D4 N 7297 kopia

Artyści w Bytomiu zagrają w hokeja. Tak pomogą Kubie

Byt samochod na torach1

Pijany kierowca dachował i zablokował ruch...

Byt 0001straz

Kolejny pożar w Bytomiu. Tym razem przy ul....