W sobotę Randka w ciemno

Jeżeli szukasz dobrej zabawy i rozrywki, to ją właśnie znalazłeś. Nagłe i niespodziewane zwroty akcji, czynią to przedstawienie teatralne bardzo atrakcyjnym i zaskakującym.

Bytomski5 randka w ciemno

Sztuka jest próbą odpowiedzi na rutynę w małżeństwie z długoletnim stażem, a jednocześnie zabawną komedią romantyczną. To przedstawienie w doborowej obsadzie. Na scenie wystąpią Olga Borys, Ewa Kuklińska, Piotr Szwedes i Dariusz Kordek.

Samotni, dwie przyjaciółki i dwóch przyjaciół, szukają poważnego związku w swoim życiu. Poważnego partnera na dobre i na złe. Każde z nich, robi to na swój sposób i ma inne oczekiwania. A jak się do tego zabierają, to już inna rzecz. Randka w ciemno z ogłoszenia matrymonialnego doprowadza do wielu przezabawnych sytuacji. Czy im się uda znaleźć przyjazną duszę i towarzysza życia?

Kanadyjski autor, Norm Foster, zawarł tu wszystko, co jest niezbędne w romantycznej komedii dla dorosłych. Randka w ciemno, na dwie pary to zmyślnie ułożona historia, sprawne dialogi, sensualne sceny oraz dużo śmiechu i zabawy. Samotność to nie jest najlepszy przyjaciel. Doskwiera nieraz aż do bólu. Jest to sztuka pokazująca, że osoby w średnim wieku też marzą o miłości, gorących uczuciach, o tej jedynej i jedynym, i mają do tego prawo. A przy tym czują na plecach oddech uciekających lat. Może to już ostatni dzwonek i ostatnia szansa?

Miejsce: Becek | Bytom pl.Plac Karin Stanek 1
www.becek.pl

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Bytomski4 1801281 892092854139997 1557716431 o

Lutowe HartOFFanie Teatrem

Teatr ROBARK zaprasza w Grudniu

Teatru ROZBARK w Düsseldorfie

Bytomski5 3p18pa2baejg5n1b17oj21fis1ipe8

Teatr „Rozbark” po pierwszej premierze

Bytomski5 3p18opoc5i11jv65tr56jrsg10lv8

Teatromania z tańcem, piłką nożną i animacją...

Teatr Tańca i Ruchu Rozbark już działa!

Bytomski4 heimat

PWST: Operculum: looking for Heimat