Carbo-Koks Polonia Bytom z pucharem polski

W niedzielnym turnieju finałowym podczas Pucharu Polski w Hali na Skarpie zespół CARBO-KOKS TTS Polonia Bytom wywalczył Drużynowy Puchar Polski Mężczyzn w Tenisie Stołowym. Drużyna pokonała UKS Dojlidy Białystok, osiągając wynik 4:1.

Zmagania rozegrały się w systemie pucharowym do czterech wygranych setów, a udział wzięły w nich cztery drużyny, które zwyciężyły wcześniejsze półfinały. Uczestnicy otrzymali specjalnie stworzone na tę okazję puchary rzeźbione w węglu oraz medale.

Pierwsze spotkania półfinałowe rozegrały drużyny: CARBO-KOKS TTS Polonia Bytom, która pokonała GMKS Strzelec Frysztak z wynikiem 4:0, oraz UKS Dojlidy Białystok, który wygrał z drużyną Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz 4:3.

Miejsce trzecie w decydujących zmaganiach finałowych zdobyli zawodnicy z Bydgoszczy, pokonując GMKS Strzelec Frysztak 4:1. W walce o pierwszą pozycję zwyciężyła CARBO-KOKS TTS Polonia Bytom, mimo przegranego z UKS Dojlidy Białystok pierwszego seta. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1 dla Polonii.

W najbliższy wtorek o godzinie 18.00 Polonia zagra mecz z Bogorią Grodzisk Mazowiecki w ramach Superligi. Spotkanie zapowiada się emocjonująco, ponieważ mazowiecka drużyna jest liderem tabeli, a bytomianie obecnie plasują się na 6 pozycji w rozgrywkach. Mecz rozegrany zostanie w Hali na Skarpie.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon