Bytomska szermierka wciąż na wysokim poziomie

Zawodniczki Bytomskiego Towarzystwa Szermierczego osiągają kolejne sukcesy. Wśród nich można znaleźć miejsca na podium w turnieju „Muszkieter Trophy 2014”, Pucharze Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej oraz krakowskim turnieju „Wawel Dragon Trophy”.

Cztery bytomskie zawodniczki w świetnym stylu awansowały do finałowej ósemki w gliwickim „Muszkieter Trophy 2014”, a aż trzy z nich zajęły miejsca na podium. Wspaniale wypadły: Weronika Wiktor, Julia Gwóźdź, Oliwia Włoczka oraz Zuzanna Matuszek.

Kolejnym sukcesem na koncie zawodniczek był udział w Pucharze Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej. Srebrny medal wywalczyła tam Oliwia Włoczka. Trzecie miejsce zajęła z kolei Patrycja Ziętek.

Na tym nie koniec zwycięstw – krakowski turniej „Wawel Dragon Trophy” zakończył się pierwszym miejscem dla Patrycji Ziętek oraz trzecim dla Oliwii Włoczki i Julii Gróźdź.

Serią sukcesów zawodniczki udowodniły wciąż bardzo wysoki poziom bytomskiej szermierki.