Przegrana Polonii z Gryfem Wejherowo. Konferencja video po meczu

Mecz wyjazdowy inaugurujący rundę wiosenną, Polonia Bytom przegrała z Gryfem Wejherowo, wynikiem 3:1.

Bytomski5 gryfinpol

Początki pojedynku zapowiadały się całkiem dobrze. Kamil Walesa strzelił gola w 19. minucie, ale jeszcze w trakcie pierwszej połowy meczu drużyna gospodarzy odrobiła straty i wyrównała wynik do 1:1.

Druga połowa meczu od początku należała do drużyny Gryfu Wejherowo. Rafał Siemaszko w 51. minucie zyskał dla swojego zespołu prowadzenie i mimo wielu prób, Polonii nie udało się wyrównać wyniku. W ostatniej minucie pojedynku zespół gospodarzy wyprowadzając kontrę zdobył kolejny punkt i zakończył mecz wynikiem 3:1. Gryf Wejherowo wykorzystał tu zamieszanie powstałe po rzucie wolnym na swojej połowie.

Kolejny mecz Polonia Bytom rozegra na wyjeździe, w najbliższą sobotę 22 marca, z MKS Kluczbork.