Stroszek: Pościg policyjny za złodziejem

Policjanci z Bytomia podczas pościgu zatrzymali 30-latka kradnącego paliwo. Mężczyzna podejrzany jest o przynajmniej 12-krotną kradzież benzyny ze stacji paliw w Bytomiu.

Bytomski5 39 223102

Po południu bytomscy policjanci zostali poinformowani przez oficera dyżurnego komendy, że właśnie z jednej ze stacji paliw przy ulicy Strzelców Bytomskich odjechał sprawca kradzieży paliwa. Mężczyzna ma uciekać osobową hondą i w kierunku Stroszka.

Stróże prawa natychmiast udali się w kierunku stacji paliw. Policjanci zauważyli japoński samochód i podjęli pościg. Kierujący osobówką nie zważał na sygnały radiowozu i dalej uciekał. Mundurowi z bytomskiej drogówki oraz komisariatu w Stroszku zatrzymali złodzieja paliwa na wysokości centrum handlowego przy ulicy Strzelców Bytomskich.

Okazał się nim 30-letni mieszkaniec Siemianowic Śląskich. Śledczy z komisariatu w Stroszku ustalili, że mężczyzna ukradł benzynę przynajmniej 12-krotnie na terenie Bytomia na łączną kwotę prawie 2,5 tys. złotych. 30-latek usłyszał już zarzuty. Grozi mu teraz do 5 lat wiezienia.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Udaremniona próba wyłudzenia kredytu na 120...

Złodziej „yorka” i damski bokser zatrzymani

Bytomski5 39 228016

Pijany prowadził samochód z dziećmi i uderzył w...

Bytomski5 policja trze

Dwie kobiety na „podwójnym gazie” w sumie 8...

Bytomski5 39 218858

W weekend bytomska policja zatrzymała 6...

Bytomski5 wypadek

Wypadek na przejściu dla pieszych

Bytomski4 39 215692

Sprawca zuchwałych napadów na kobiety zatrzymany